Droga do sukcesu

2023-02-24 09:26:22

Darmowa szkoła policealna. Czy jest dla każdego? Czy warto się zapisać? Abyście sami mogli odpowiedzieć na te pytania - przedstawimy Wam w poniższym tekście kilka argumentów świadczących o tym, że warto. 

Droga do sukcesuKoszta szkoły policealnej

Posiadamy darmowe kierunku z branży medycznej, kosmetycznej i administracyjnej. Nie pobieramy opłaty za: egzaminy zawodowe, sesje, legitymacje, zaświadczenia i inne dokumenty, które w przyszłości będą Ci niezbędne by rozwijać skrzydła. 

Dlatego chcąc zdobyć ciekawy zawód, podjąć nowe wyzwania zawodowe lub zacząć zupełnie nowy etap w swoim życiu, szkoła policealna będzie idealnym rozwiązaniem. I to bez własnego wkładu finansowego. 

Nie musisz także przejmować się o sale dydaktyczne czy pracownie praktyczne. Są one w pełni i profesjonalnie wyposażone zarówno w urządzenia niezbędne do pracy jak i materiały, z których dzięki współpracy z naszymi partnerami możecie korzystać do woli. 

Profesjonalna kadra pedagogiczna 

Oczywiście każde zajęcia odbywają się pod okiem specjalisty, dla którego nie jest to tylko praca ale przede wszystkim pasja, którą chce przekazać swoim słuchaczom. Udzielą Ci oni zawsze odpowiednich porad a także, pokażą jak praktycznie i odpowiednio wykonać zabiegi bądź przeprowadzić sprawozdanie. Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na praktykę. Dzięki niewielkim grupom, każde ćwiczenia masz okazję skonsultować z nauczycielem, dopytać o szczegóły które przysparzają Ci odrobinę trudności. 

Trzy tryby nauczania

Martwisz się o czas, który musisz poświęcić na naukę? Spokojnie! I tu mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Zajęcia możesz odbyć w trzech trybach. Dziennym, podczas którego spotykamy się trzy razy w tygodniu. Wieczorowym - nauka odbywa się także trzy razy w tygodniu ale w godzinach późnopopołudniowych. Zaocznym - co drugi tydzień w soboty i niedziele. Dlatego nawet jeśli obecnie nie jesteś na siłach by rzuciuć dotychczasowe zajęcie bądź nie pozwalają Ci na to obowiązki - dopasuj tryb nauczania do siebie. 

Jak się zapisać? By do nas dołączyć wystarczy kilka minut. Rozpocznij od odwiedzenia witryny https://policealna.gowork.eu Jeśli już się udało odwiedzić stronę i wypełnić formularz, następnie otrzymasz wiadomość mailową, dzięki której poprowadzimy Cię dalej. 

Nie musisz posiadać matury!

Wymagamy jedynie: świadectwa ukończenia szkoły średniej, dwa zdjęcia oraz zaświadczenie o braku przeciwwskazań do nauki na danym zawodzie (Szkoła zapewnia bezpłatne badania). Po każdym wybranym przez siebie kierunku, przystąpisz do egzaminów organizowanych przez Okręgowej Komisji Edukacji uzyskując dyplom zawodowy. Oferujemy największy wybór kierunków. W szkole policealnej Gowork.eu znajdziesz blisko dwieście możliwości z zakresu medycyny, kosmetologii, stomatologii i administracji. Dogodna lokalizacja, samo centrum Warszawy - gdziekolwiek zatem nie będziesz dotrzeć na zajęcia bez większego problemu i z powodzeniem. 

Zapisz się już dziś 

Nadal masz wątpliwości? Szkoły policealne to najlepszy wybór! Dzięki nam zdobędziesz pracę marzeń, tuż po ukończeniu szkolenia. Zapewniamy staże w wielu placówkach, z którymi od lat współpracujemy i w których nasi, absolwenci pracują wiele lat, ciesząc się powodzeniem. 

Wolisz postawić na własny biznes? Posiadając odpowiednie kwalifikacje zyskasz pewność siebie dzięki której, z dnia na dzień staniesz się własnym szefem. Pozwoli Ci to na oderwanie się od dotychczasowego, nie zawsze akceptowanego korporacyjnego wymiaru pracy, a także zapewni nowe możliwości. Jak widzisz jedyne co Cię ogranicza to chęci! Resztę pozostaw nam a my ułatwimy Ci drogę do sukcesu 

Tekst sponsorowany: Szkoła policealna w Warszawie - https://policealna.gowork.eu

Artykuł Partnera

fot. Gocook.pl - Akademia kulinarna

Słowa kluczowe: Darmowa szkoła policealna, koszta szkoły policealnej, szkoła bez matury

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Aktualności

Zakończyła się dwudziesta druga edycja programu CEMS Chance.

Jak przebiegała kolejna edycja programu?

Jak przygotować się do matury z matematyki? 5 porad

Mamy dla Ciebie 5 porad od korepetytorów!

Matura 2023 z Uczelniami Vistula

Przygotuj się do matury!

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Gap year - czy warto się na to zdecydować?

Czym jest gap year? Czy zawsze przynosi korzyści?

Ekspert Tutlo tłumaczy: rozumienie ze słuchu, czyli słynne "słuchanie" na maturze podstawowej

W 2023 roku wchodzą niemałe zmiany w maturach z języków obcych.

MATURA 2023 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Studia dzienne i zaoczne. Co wybrać? - studia dzienne studia zaoczne wady i zalety

Studia dzienne opóźniają wejście na rynek pracy, a zaoczne niczego nie uczą – studenci mogą w nieskończoność przerzucać się argumentami o wyższości studiów stacjonarnych nad niestacjonarnymi (i na odwrót).