zmień miasto

Fundacja Impossible zaprasza do udziału w projekcie "Świadomy Wybór"

W tym roku fundacja Impossible już po raz czwarty pracuje nad projektem "Świadomy Wybór". Młodzi ludzie często zadają sobie pytania: Jak wybór studiów wpływa na resztę życia? Jak źle lub dobrze wybrana praca kształtuje człowieka? Jak podjąć decyzję o karierze poprawnie i świadomie? Udział w projekcie może dać Wam odpowiedź!

Udział w projekcie pomoże podjąć decyzję dotyczącą wyboru studiów po maturze.Z naszych badań wynika, że maturzyści często wybierają kierunek studiów ze względu na ładnie brzmiącą nazwę, kierują się decyzją znajomych, czy sugestią rodziny. Projekt fundacji ma na celu uświadomienie im, co rzeczywiście wpływa na rozwój kariery po wyborze studiów oraz pomoc w znalezieniu takiej pracy, która ich uskrzydli.

Z pomocą przychodzi tu jedna z części projektu, którą jest Coaching Kariery. Ponad 100 ekspertów z całej Polski bezpłatnie udzieli młodym ludziom pełnego procesu coachingu - zaczynając od analizy predyspozycji, poprzez podjęcie decyzji o wybraniu zawodu, aż po plan rozwoju kariery na danym stanowisku. Zachęcamy do wzięcia udziału również w tej części projektu, gdyż jest to niecodzienna okazja do skorzystania bezpłatnie z profesjonalnego doradztwa zawodowego, o wartości rynkowej ponad 1000 złotych. Aby wyrazić chęć udziału, należy wypełnić formularz dostępny pod adresem https://goo.gl/7or1Tj. Rekrutacja do projektu prowadzona jest w trybie ciągłym.

Aby rozszerzać zasięg projektu i finansować jego dalsze działanie, zespół projektowy, postanowił wystartować z produkcją gadżetów studniówkowych, przedsięwzięciem zasilanym przez crowdfunding. Do wyboru są między innymi podwiązki, skarpetki oraz piny z motywem przewodnim projektu i hasłem #NieZaLamujSie.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama