zmień miasto

Game Design - nowy kierunek studiów w Wyższej Szkole Europejskiej!

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie otwiera nowy kierunek studiów I stopnia, zaprojektowany z myślą o miłośnikach gier – Game Design. To propozycja dla wszystkich którzy chcieliby w przyszłości tworzyć własną wirtualną rzeczywistość!

Studia Game Design

Studia o grach

Kierunek ma na celu wykształcenie najlepszych projektantów gier, zarówno w kontekście projektowania poziomów i mechanik, jak i narracji i światotwórstwa. Program zakłada ogromną ilość zajęć praktycznych, prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z branży.

W ramach kierunku studenci będą mieli do wyboru dwie ścieżki kształcenia: Projektowanie narracji gier cyfrowych, czyli tworzenie interaktywnych opowieści, narracji transmedialnych, kreatywnego pisania i światotwórstwa oraz Projektowanie rozgrywki gier cyfrowych, czyli budowanie poziomów gry, tworzenie i prototypowanie mechanik oraz mockup’ów UI.

Jak mówi mgr Magdalena Cielecka, opiekun merytoryczny kierunku oraz Producer/Product Owner w firmie Artifex Mundi: to, co chcemy uzyskać na kierunku Game Design, to możliwość wyposażenia naszych studentów w zakres szerokich kompetencji wspierających podstawowe umiejętności praktyczne w projektowaniu gier, tak, aby niezależnie od tego nad jakimi projektami przyjdzie im pracować, potrafili bez trudu wskazać najistotniejsze cechy tworzonych produktów i projektować gry wspierające te cechy.

Rekrutacja na studia

W roku akademickim 2019/2020 kierunek Game Design jest w 100% finansowany ze środków Unii Europejskiej! Rekrutacja rozpocznie się już niebawem. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie: http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-i-stopnia/game-design oraz na Facebooku WSE: https://www.facebook.com/wse.krakow/.

Nowe Kierunki

Game Design jest jedną z trzech nowości, jakie wkrótce w swojej ofercie będzie miała WSE. W przygotowaniu są również kierunki: Psychologia (II stopnia) oraz Zarządzanie strategiczne.

Zapraszamy!

ip

fot. materiały uczelni

Kierunki i rodzaje studiów - Studia na start

Nowy kierunek na Uniwersytecie Ekonomicznym Wrocław

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu otwiera nowy kierunek na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów.

Podatki i Doradztwo - międzywydziałowy kierunek na UG Gdańsk

Kierunek Podatki i Doradztwo podatkowe to nowatorski międzywydziałowy kierunek studiów, prowadzony przez Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Zarządzania UG.

Pedagogika zamiast logistyki, czyli "produkcja" bezrobotnych absolwentów trwa

Jak wynika z badań obrazujących preferencje edukacyjne Polaków, od kilku już lat nieprzerwanie największą popularnością cieszą się te same kierunki studiów.

Nowy kierunek w ofercie WWSIS "Horyzont" Wrocław

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej umożliwi studentom kształcenie na kierunku Automatyka i robotyka.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Oceanotechnika w Akademii Morskiej w Szczecinie - prawdziwy ocean możliwości Szczecin

Poznaj możliwości, jakie daje Ci ten kierunek studiów!

Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie - Trwa rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 Kraków

Poznaj ścieżki kształcenia i kierunki jakie możesz studiować w ramach studiów I i II stopnia!

WWSIS "Horyzont" - rekrutacja na semestr letni 2019/2020 Wrocław

Nie czekaj, zapisz się już dziś i skorzystaj z promocji "wpisowe 100 zł". Liczba miejsc ograniczona!

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama