"Herosi na Starcie" szansa dla młodych z pomysłem na biznes!

Do wygrania środki na rozwój własnego biznesu!

2021-06-22 15:18:31

Młodzi ludzie z własnym pomysłem na biznes mogą się już zgłaszać do kolejnej edycji startupowego konkursu Herosi na Starcie. Do wygrania jest nawet 30 tys. zł na rozwój! Wśród korzyści dla uczestników są także profesjonalne warsztaty, program mentoringowy i szansa na wdrożenie projektu w ramach Grupy Eurocash – organizatora konkursu, który za cel stawia sobie rozwijanie przedsiębiorczości wśród Polaków. Czas na zgłoszenia upływa 11 lipca 2021 r. Zachęcamy do udziału – czekają niepowtarzalne doświadczenia, atrakcyjne nagrody i szansa na błyskawiczny sukces rynkowy!

Herosi na Starcie - nowy konkurs startupowy!Idea konkursu

Herosi na Starcie to konkurs realizowany w dwóch grupach wiekowych: 16-19 i 20-26 lat. Z początkiem czerwca ruszyła jego 2. edycja. Już teraz uczestnicy mogą zgłosić swój pomysł na innowacyjny biznes na stronie:  https://herosi.akademiaeurocash.com.pl/ i powalczyć zarówno o nagrody finansowe, jak i pozyskanie od organizatora, Grupy Eurocash, realnego wsparcia we wdrożeniu go w życie.

Rozwijamy Gen Przedsiębiorczości

W tym roku walka o nagrody będzie się toczyć w kategoriach odzwierciedlających 5 cech, które powinien w sobie rozwijać każdy przedsiębiorca. To odwaga biznesowa, motywacja do rozwoju, innowacyjność, wytrwałość w działaniu oraz odpowiedzialność za innych. Uczestnicy będą mogli nad nimi pracować w toku merytorycznych warsztatów i programu mentoringowego. W ten sam sposób będą mogli nabyć także praktyczne kompetencje, które w niedalekiej przyszłości pomogą im znaleźć inwestora i wcielić swój pomysł w życie. Nauczą się m.in. tworzyć biznesplany, przekonująco prezentować swoje pomysły przed potencjalnymi inwestorami oraz planować działania z zakresu marketingu i sprzedaży.

– W Grupie Eurocash za cel stawiamy sobie wspieranie polskiej przedsiębiorczości, także wśród młodych ludzi. Wierzymy, że to właśnie oni są przyszłością biznesu i mają szansę podbić rynek swoimi świeżymi i nowoczesnymi rozwiązaniami. Już od 26 lat współpracujemy z niezależnymi właścicielami firm w całej Polsce, wspierając ich w zakresie najnowszych narzędzi biznesowych i oferując dostęp do aktualnej wiedzy branżowej. Tym samym chcemy podzielić się z młodymi ludźmi, którzy wezmą udział w projekcie – mówi Pedro Martinho, Członek Zarządu Grupy Eurocash.

Nagradzamy przedsiębiorczość. 50 tys. zł do rozdania w kategoriach

Już samo zakwalifikowanie się do konkursu da uczestnikom niepowtarzalną szansę na dopracowanie swojego pomysłu zarówno w ramach warsztatów, jak i konsultacji z praktykami biznesu. To jednak dopiero początek wrażeń. 15 zespołów, które pomyślnie przejdzie przez etap szkoleniowy, zaprezentuje swoje pomysły przed jury na Demo Day. To właśnie wśród finalistów zostanie rozdane 10 nagród głównych – po jednej w każdej z pięciu kategorii, osobno w obu grupach wiekowych. Każda nagroda, przyznawana w oparciu o ocenę jury i mentora, to aż 5 000 zł!

Dodatkowo uczestnik, którego pomysł zbierze najwięcej reakcji w mediach społecznościowych, wygra nagrodę publiczności o tej samej wartości.

Niezależnie: 20 tys. zł i możliwość wdrożenia dla najlepszego pomysłu.

To jednak wciąż nie wszystko. W tym roku wszyscy uczestnicy mają szansę na zdobycie wyjątkowej nagrody specjalnej, w wysokości aż 20 000 zł, przyznawanej przez samego Prezesa Grupy Eurocash – Luisa Amarala! Wyróżnienie to może trafić do najciekawszego pomysłu biznesowego, który wyraźnie odznaczy się na tle innych. Dodatkowo, handel detaliczny to branża, w której świeże pomysły i nowoczesne rozwiązania są zawsze w cenie – to pole do rozwoju i śmiałych eksperymentów. Dlatego, jeżeli koncept będzie wpisywał się w obszary działalności Grupy, ma szansę na wdrożenie w ramach firmy i dodatkowe dofinansowanie.

Nagroda specjalna Prezesa Grupy Eurocash oraz nagroda publiczności są przyznawane niezależnie od nagród w kategoriach. Podsumowując, pojedynczy pomysł zgłoszony do konkursu ma szansę na wygranie nawet 30 000 zł i implementację w ramach Grupy Eurocash. Tegoroczna pula nagród to w sumie 75 000 zł.

Szczegółowy przebieg zgłoszeń, opis kolejnych etapów konkursowych oraz regulamin znajduje się na stronie herosi.akademiaeurocash.com.pl.

ip

fot. Materiały Partnera

Słowa kluczowe: Grupa Eurocash, rekrutacja, nabór, praca, 2021

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Aktualności

Emilian Kamiński krok po kroku spełnia swoje marzenia. Odwiedź Jego szkolę artystyczną KamArti przy Teatrze Kamienica

Drzwi otwarte w Szkole Artystycznej KamArti odbędą się 24 lipca oraz 14 sierpnia.

Internauci wybiorą projekt do finału Konkursu Explory

Zobacz, jak zagłosować na finalistów Konkursu Explory.

Matura 2021 - chemia

Sprawdź arkusze i odpowiedzi tegorocznej matury z chemii.

Matura 2021 - fizyka

Sprawdź arkusze i odpowiedzi egzaminu maturalnego z fizyki.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Szkoła policealna - łatwa i bezpłatna możliwość zdobycia nowych umiejętności i zawodu

Zobacz, co robią studenci po ukończeniu Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych Nr 2 w Gdańsku.

Matura 2021 - historia

Dowiedz się, jak wyglądały arkusze z tegorocznej matury z historii i sprawdź odpowiedzi!

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Rekrutacja na studia w WST w Katowicach - Poradnik Maturzysty - Wyższa Szkoła Techniczna, Rejestracja, 2019/2020, Kierunki, Progi, Zasady przyjęcia

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza do rekrutacji na studia pierwszego i drugiego stopnia oraz na studia podyplomowe na rok akademicki 2019/2020. Zobacz, jak wygląda rejestracja!