zmień miasto

Jedyny w Polsce Obóz Obozów. Przyjdź i zobacz!

W dniach 2-16 września 2019 roku w miejscowości Biały Dunajec po raz kolejny odbędzie się legendarny, XXXVI Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw Akademickich Wrocławia i Opola.

Biały Dunajec obóz plakat

Obóz w Białym Dunajcu 2019

Maturzyści oraz studenci zgromadzą się w podtatrzańskiej miejscowości aby aktywnie spędzić wakacyjny czas. Będą się integrować w czasie górskich wypraw, wspólnych imprez i wydarzeń kulturalnych oraz sportowych. Istotną rolę na obozie odgrywają codzienne Eucharystie i konferencje.

Obóz Adaptacyjny w Białym Dunajcu od lat pomaga młodym studentom w wejściu w akademickie życie, zaaklimatyzowaniu się w nowym środowisku i nawiązaniu trwałych relacji.

Jest to jedyne w Polsce tego typu przedsięwzięcie zrzeszające i angażujące tak dużą ilość duszpasterstw działających na terenie miast Wrocławia i Opola.

Zapisy

Na obóz zapisać się może każdy student i maturzysta zaczynający studia bądź studiujący na wrocławskiej lub opolskiej uczelni. Zapisy zaczynają się w czasie wakacji. Więcej informacji na stronie www.bialydunajec.org oraz na fanpage’u wydarzenia: facebook.com/bialydunajec.

ip

fot. materiały organizatora

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama