zmień miasto

Kierunki medyczne w szkole policealnej GoWork!

Skończyłeś już niejedną szkołę, chciałbyś zdobyć dobry zawód, ale przeraża cię perspektywa kolejnych kilku lat poświęconych na studia? Nie poszła ci matura, a chciałbyś dalej się uczyć? A może chciałbyś zdobyć dodatkowe kwalifikacje, nie tracąc czasu na teorię i oszczędzając sporo pieniędzy? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, wiemy, gdzie powinieneś się udać – do szkoły policealnej GoWork!

Młodzi ludzi pozują uśmiechnięcie do zdjęcia i pokazują OK

Żeby uzyskać dyplom magistra czy licencjata i de facto prawo do wykonywania zawodu, musisz poświęcić co najmniej 3 lata. Wyobraź sobie kolejnych kilka lat wypełnionych zakuwaniem do egzaminów z przedmiotów, które w większości nie przydadzą ci się w pracy zawodowej. Jaki związek z filologią ugrofińską ma na przykład filozofia? Niewielki, a jednak plany zajęć niektórych uczelni pękają od takich "zapychaczy". Warto zastanowić się, czy nie lepszym rozwiązaniem byłaby edukacja w szkole policealnej, szczególnie jeśli chodzi o kierunki medyczne. Oczywiście kierunku lekarskiego, pielęgniarstwa czy stomatologii nie skończysz w szkole policealnej, ale możesz wybrać spośród wielu innych!

Asystentka stomatologiczna z ortodoncją

Przeraża cię perspektywa mozolnego zdobywania kompleksowej wiedzy z anatomii, fizjologii czy historii medycyny przez pięć lat? A jednak stomatologia to coś, co zawsze cię fascynowało? Mamy dobrą informację - gabinet dentystyczny to nie tylko lekarz stomatolog, ale także asystentka stomatologiczna. Podczas nauki na tym kierunku - na przykład w Krakowie – otrzymasz potężną dawkę wiedzy na temat ludzkiego ciała, w szczególności zaś uzębienia. Poznasz podstawy zawodowego języka obcego, jak i języka migowego. Odbędziesz czterotygodniowe praktyki zawodowe, w czasie których będziesz mógł wykorzystać umiejętności nabyte na zajęciach. Co najważniejsze - będziesz się uczył w kompleksowo wyposażonej pracowni stomatologicznej, używając nowoczesnych urządzeń, z których korzystają dentyści w całej Polsce. Potem zaś możesz znaleźć pracę w gabinetach stomatologicznych w kraju i zagranicą, gdzie zarobki na tym stanowisku są naprawdę wysokie!

Więcej informacji o kierunku: https://policealna.gowork.pl/asystentka-stomatologiczna-z-ortodoncja

Higienistka stomatologiczna z implantologią

Skoro już przy uzębieniu jesteśmy, warto wspomnieć o zawodzie higienistki stomatologicznej. W tym kierunku możesz uczyć się na przykład we Wrocławiu. Zdobędziesz w ten sposób kwalifikacje do wykonywania zabiegów profilaktyczno-leczniczych pod nadzorem lekarza stomatologa. Twoje kompetencje będą nawet szersze niż w przypadku asystentki stomatologicznej. Będzie to wspaniałe przygotowanie, jeśli zamierzasz później studiować stomatologię. Również na tym kierunku odbędziesz praktyki zawodowe, podczas których wykorzystasz zdobytą wiedzę.

Więcej informacji o kierunku: https://policealna.gowork.pl/higienistka-stomatologiczna-z-implantologia

Specjalista ds. dietetyki

W dzisiejszych czasach modne są różnego rodzaju diety i suplementacje. Czy wszystkie są bezpieczne? Po których może wystąpić efekt jo-jo? Które z nich dają największe szanse na uzyskanie wymarzonej sylwetki? Odpowiedź na te i na inne pytania poznasz, wybierając naukę w szkole policealnej na kierunku specjalista ds. dietetyki, przykładowo w Lublinie. Poznasz podstawy anatomii i fizjologii człowieka, psychologii, dowiesz się również jak układać jadłospis i planować dietę - a to wszystko bez konkursu świadectw maturalnych!

Więcej informacji o kierunku:https://policealna.gowork.pl/dietetyka-z-suplementacja-sportowa

W szkołach policealnych GoWork znajdziesz wiele innych kierunków, nie tylko te wymienione powyżej. To świetna alternatywa dla szkół wyższych i szansa na uzyskanie zawodu dużo szybciej niż na uniwersytecie. Jeśli nie wierzysz, przyjdź na dzień otwarty i przekonaj się!

Zobaczcie sami: https://policealna.gowork.pl/

ip

fot. 123rf.com

Studia na start

Zimowy nabór na semestr letni w WSEH w Bielsku-Białej Bielsko-Biała

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna zaprasza na studia!

Lokalna Akademia Cisco przy WWSIS "Horyzont" - jak to działa? Wrocław

Dowiedz się więcej o możliwości odbycia kursów CCNA przy okazji studiów we Wrocławskiej Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej!

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej "Horyzont" - oferta edukacyjna i rekrutacja 2020/2021 Wrocław

Dowiedz się, dlaczego warto rozpocząć studia IT we Wrocławiu!

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Oceanotechnika w Akademii Morskiej w Szczecinie - prawdziwy ocean możliwości Szczecin

Poznaj możliwości, jakie daje Ci ten kierunek studiów!

Dzień otwarty w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie i wykład online nt. Game Designu

Poznaj ofertę edukacyjną uczelni dotyczącą kierunku studiów dla twórców gier!

UMCS - Terminy rekrutacji na studia 2020

Zaktualizowany harmonogram rekrutacji 2020 na studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej.

Oceny jeden plus? Jest pomysł, by w tym roku zdali wszyscy uczniowie

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak z ciekawym apelem.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama