Kierunki medyczne w szkole policealnej GoWork!

2019-08-21 11:25:27

Skończyłeś już niejedną szkołę, chciałbyś zdobyć dobry zawód, ale przeraża cię perspektywa kolejnych kilku lat poświęconych na studia? Nie poszła ci matura, a chciałbyś dalej się uczyć? A może chciałbyś zdobyć dodatkowe kwalifikacje, nie tracąc czasu na teorię i oszczędzając sporo pieniędzy? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, wiemy, gdzie powinieneś się udać – do szkoły policealnej GoWork!

Młodzi ludzi pozują uśmiechnięcie do zdjęcia i pokazują OK

Żeby uzyskać dyplom magistra czy licencjata i de facto prawo do wykonywania zawodu, musisz poświęcić co najmniej 3 lata. Wyobraź sobie kolejnych kilka lat wypełnionych zakuwaniem do egzaminów z przedmiotów, które w większości nie przydadzą ci się w pracy zawodowej. Jaki związek z filologią ugrofińską ma na przykład filozofia? Niewielki, a jednak plany zajęć niektórych uczelni pękają od takich "zapychaczy". Warto zastanowić się, czy nie lepszym rozwiązaniem byłaby edukacja w szkole policealnej, szczególnie jeśli chodzi o kierunki medyczne. Oczywiście kierunku lekarskiego, pielęgniarstwa czy stomatologii nie skończysz w szkole policealnej, ale możesz wybrać spośród wielu innych!

Asystentka stomatologiczna z ortodoncją

Przeraża cię perspektywa mozolnego zdobywania kompleksowej wiedzy z anatomii, fizjologii czy historii medycyny przez pięć lat? A jednak stomatologia to coś, co zawsze cię fascynowało? Mamy dobrą informację - gabinet dentystyczny to nie tylko lekarz stomatolog, ale także asystentka stomatologiczna. Podczas nauki na tym kierunku - na przykład w Krakowie – otrzymasz potężną dawkę wiedzy na temat ludzkiego ciała, w szczególności zaś uzębienia. Poznasz podstawy zawodowego języka obcego, jak i języka migowego. Odbędziesz czterotygodniowe praktyki zawodowe, w czasie których będziesz mógł wykorzystać umiejętności nabyte na zajęciach. Co najważniejsze - będziesz się uczył w kompleksowo wyposażonej pracowni stomatologicznej, używając nowoczesnych urządzeń, z których korzystają dentyści w całej Polsce. Potem zaś możesz znaleźć pracę w gabinetach stomatologicznych w kraju i zagranicą, gdzie zarobki na tym stanowisku są naprawdę wysokie!

Więcej informacji o kierunku: https://policealna.gowork.pl/asystentka-stomatologiczna-z-ortodoncja

Higienistka stomatologiczna z implantologią

Skoro już przy uzębieniu jesteśmy, warto wspomnieć o zawodzie higienistki stomatologicznej. W tym kierunku możesz uczyć się na przykład we Wrocławiu. Zdobędziesz w ten sposób kwalifikacje do wykonywania zabiegów profilaktyczno-leczniczych pod nadzorem lekarza stomatologa. Twoje kompetencje będą nawet szersze niż w przypadku asystentki stomatologicznej. Będzie to wspaniałe przygotowanie, jeśli zamierzasz później studiować stomatologię. Również na tym kierunku odbędziesz praktyki zawodowe, podczas których wykorzystasz zdobytą wiedzę.

Więcej informacji o kierunku: https://policealna.gowork.pl/higienistka-stomatologiczna-z-implantologia

Specjalista ds. dietetyki

W dzisiejszych czasach modne są różnego rodzaju diety i suplementacje. Czy wszystkie są bezpieczne? Po których może wystąpić efekt jo-jo? Które z nich dają największe szanse na uzyskanie wymarzonej sylwetki? Odpowiedź na te i na inne pytania poznasz, wybierając naukę w szkole policealnej na kierunku specjalista ds. dietetyki, przykładowo w Lublinie. Poznasz podstawy anatomii i fizjologii człowieka, psychologii, dowiesz się również jak układać jadłospis i planować dietę - a to wszystko bez konkursu świadectw maturalnych!

Więcej informacji o kierunku:https://policealna.gowork.pl/dietetyka-z-suplementacja-sportowa

W szkołach policealnych GoWork znajdziesz wiele innych kierunków, nie tylko te wymienione powyżej. To świetna alternatywa dla szkół wyższych i szansa na uzyskanie zawodu dużo szybciej niż na uniwersytecie. Jeśli nie wierzysz, przyjdź na dzień otwarty i przekonaj się!

Zobaczcie sami: https://policealna.gowork.pl/

ip

fot. 123rf.com

Słowa kluczowe: Alternatywa dla studiów; Szkoła policealna, Stomatologia, Dietetyka, Zawód, Praca

Studia na start

Chemia - co musisz wiedzieć, zanim wybierzesz ten kierunek studiów

Dowiedz się, co trzeba zrobić, żeby dostać się na chemię oraz jak wyglądają zajęcia na tym kierunku.

Zarządzanie w branży gier video - nowa specjalizacja na kierunku Zarządzanie Uczelni Łazarskiego

Poznaj szczegóły dotyczące tego przyszłościowego kierunku studiów!

Psychologia w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Poznaj kierunek i specjalizacje!

Dowiedz się więcej o jednym z najbardziej dopasowanych do potrzeb rynku pracy kierunków studiów!

Biotechnologia - co trzeba wiedzieć zanim zaczniesz studia na tym kierunku?

Sprawdź, czym charakteryzuje się biotechnologia oraz dowiedz się czego możesz się po niej spodziewać.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Matura 2021 - Arkusze CKE

Zobacz arkusze i sprawdź odpowiedzi tegorocznych matur.

Rozpoczyna się VI edycja Polish Talent Support! Kraków

Zgłoszenia można wysyłać do 17 maja 2021 r.

II Wirtualny Dzień Otwarty UJD!

Sprawdź, kiedy odbędzie się Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie.

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane