Kierunkowskaz - otwarte wykłady dla licealistów

2019-01-07 09:20:08

"Kierunkowskaz" to cykl otwartych spotkań dla uczniów szkół średnich, w trakcie których wykładowcy Wyższej Szkoły Bankowej oraz partnerzy biznesowi Uczelni podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami wydarzenia.

Zobacz harmonogram cyklu wykładów!

W tym roku poruszone zostaną tematy z zakresu: bezpieczeństwa, marketingu, pedagogiki, psychologii, socjologii, przedsiębiorczości oraz zarządzania. Wykłady w szkole wyższej mogą stać się inspiracją dla uczniów do dokonywania świadomych wyborów pod kątem przyszłego kierunku studiów oraz ścieżki zawodowej. W tym roku do współpracy zaproszeni zostali również partnerzy biznesowi Uczelni, którzy przybliżą aktualne informacje z rynku pracy oraz podzielą się wiedzą odnośnie przebiegu i przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych. Tematyka spotkań została przygotowana w taki sposób, aby pomóc młodzieży w odnalezieniu właściwej drogi zarówno w życiu zawodowym i prywatnym.

Tematy takie jak: "Sanus Per Aquam (SPA) - czy musimy się myć? Turystyka a kultura kąpieli." czy "Pierwsza praca w świetle prawa, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć nim zostaniesz pracownikiem." pokazują, jak szeroki zakres wykładów przygotowany został dla uczestników wydarzenia. W harmonogramie można znaleźć jeszcze więcej ciekawych, a często również intrygujących tematów.

Szczegółowy harmonogram oraz formularz zapisów znajdują się na stronie WSB: https://www.wsb.pl/bydgoszcz/aktualnosci/kierunkowskaz-czyli-otwarte-wyklady-dla-licealistow

ip

fot. materiały prasowe/Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Słowa kluczowe: harmonogram, spotkania, prelekcje, cykl, program

Wiadomości z uczelni

Akademia Maturzysty WSAiB na Facebooku

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni przygotowuje maturzystów do egzaminu!

Spotkanie informacyjne dla kandydatów na studia w Akademii Leona Koźmińskiego [28 lipca 2020]

Poznajcie ofertę edukacyjną ALK! Spotkanie odbędzie się w j. polskim oraz angielskim.

MATURZYST(K)O! Nie czekaj na świadectwo, zarezerwuj sobie miejsce na studiach

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie oferuje wstępną rejestracje, jeszcze przed otrzymaniem wyników matury.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Dzień otwarty Skandynawistyki w Wyższej Szkole Europejskiej [lipiec 2020]

Poznajcie kierunek "Skandynawistyka" w krakowskiej WSE!

Studia dofinansowane z EFS w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie

Dowiedz się, jakie kierunki są współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego!

Studia, po których jest praca - poznaj kierunki praktyczne w krakowskiej WSEI Kraków

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie proponuje szereg kierunków studiów, spełniających wymagania pracodawców.

MATURA 2020 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Jak przygotować domowe SPA? Dowiedz się na dniach otwartych WSIiZ! - Dni otwarte, Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia, Sierpień, 2019, Program, Informacje

Warsztaty edukacyjne w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie to okazja na poznanie uczelni i zdobycie cennych umiejętności.