zmień miasto

Kierunkowskaz - otwarte wykłady dla licealistów

"Kierunkowskaz" to cykl otwartych spotkań dla uczniów szkół średnich, w trakcie których wykładowcy Wyższej Szkoły Bankowej oraz partnerzy biznesowi Uczelni podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami wydarzenia.

Zobacz harmonogram cyklu wykładów!

W tym roku poruszone zostaną tematy z zakresu: bezpieczeństwa, marketingu, pedagogiki, psychologii, socjologii, przedsiębiorczości oraz zarządzania. Wykłady w szkole wyższej mogą stać się inspiracją dla uczniów do dokonywania świadomych wyborów pod kątem przyszłego kierunku studiów oraz ścieżki zawodowej. W tym roku do współpracy zaproszeni zostali również partnerzy biznesowi Uczelni, którzy przybliżą aktualne informacje z rynku pracy oraz podzielą się wiedzą odnośnie przebiegu i przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych. Tematyka spotkań została przygotowana w taki sposób, aby pomóc młodzieży w odnalezieniu właściwej drogi zarówno w życiu zawodowym i prywatnym.

Tematy takie jak: "Sanus Per Aquam (SPA) - czy musimy się myć? Turystyka a kultura kąpieli." czy "Pierwsza praca w świetle prawa, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć nim zostaniesz pracownikiem." pokazują, jak szeroki zakres wykładów przygotowany został dla uczestników wydarzenia. W harmonogramie można znaleźć jeszcze więcej ciekawych, a często również intrygujących tematów.

Szczegółowy harmonogram oraz formularz zapisów znajdują się na stronie WSB: https://www.wsb.pl/bydgoszcz/aktualnosci/kierunkowskaz-czyli-otwarte-wyklady-dla-licealistow

ip

fot. materiały prasowe/Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Ciekawe artykuły
Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama