zmień miasto

Konkurs ELEKTRON – sprawdź swoją wiedzę!

Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej organizuje dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych już X, jubileuszową edycję ogólnopolskiego konkursu ELEKTRON. Konkurs dotyczy zagadnień związanych elektrotechniką, elektroniką, telekomunikacją, optoelektroniką i fotoniką oraz mechatroniką. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 24 listopada 2017.

Konkurs dotyczy zagadnień związanych elektrotechniką, elektroniką, telekomunikacją, optoelektroniką i fotoniką oraz mechatroniką.

Tematyka konkursu zbieżna jest z profilem kształcenia na Wydziale Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej na kierunkach: Elektronika i Telekomunikacja oraz Mechatronika.

ELEKTRON jest konkursem dwuetapowym.

Pierwszym etapem są eliminacje szkolne, które odbędą się 8 grudnia 2017. Warunkiem wzięcia udziału w eliminacjach jest przesłanie przez nauczyciela zgłoszenia szkoły do organizatorów konkursu.

Etapem drugim jest finał na Politechnice Wrocławskiej, podczas którego uczestnicy konkursu mogą zwiedzać laboratoria naukowe i dydaktyczne Wydziału Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki. Finał odbędzie się 2 lutego 2018.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i sprawdzenia swojej wiedzy w tegorocznej edycji konkursu. Na zwycięzców, jak zwykle, czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe. Więcej informacji można znaleźć na stronie konkursu (http://wemif.pwr.edu.pl/o-wydziale/konkurs-elektron).

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama