Kosmetologia z liftingiem rzęs w GoWork.pl

2019-08-20 10:33:22

Na pewno niejednokrotnie z błyskiem w oku przypatrywałaś się stylizacjom gwiazd na czerwonych dywanach całego świata. Z zazdrością wzdychałaś na widok ich perfekcyjnego make-upu. Pewnie chciałabyś mieć swoją własną wizażystkę, prawda? A może lepiej byłoby nauczyć się sztuki wizażu samodzielnie? Taką możliwość daje ci szkoła policealna GoWork.

Kobieta w zjawiskowym, kolorowym makijażu

Bycie wizażystką to nic innego jak bycie artystką, co idealnie oddaje angielska nazwa tego zawodu - make-up artist. Każdy artysta musi się jednak szkolić, zanim podbije świat. W szkole policealnej GoWork dowiesz się nie tylko, jak robić perfekcyjny makijaż, ale także jak zadbać o twarz, ciało, dłonie czy stopy. Dlaczego warto zostać technikiem usług kosmetycznych właśnie w GoWork?

Uczysz się gdzie chcesz!

Pochodzisz z województwa wielkopolskiego czy dolnośląskiego i chcesz uczyć się kosmetyki? Czasy, kiedy najciekawsze kierunki kształcenia były zarezerwowane tylko dla stolicy, dawno już minęły. Nie musisz wynajmować mieszkania lub pokoju czy płacić za kosztowne dojazdy. Pełnoprawną kosmetyczką po szkole GoWork zostaniesz w Poznaniu i Wrocławiu, a także w innych oddziałach - Białymstoku, Katowicach, Krakowie czy Lublinie. Niezależnie od tego, w której części Polski mieszkasz, łatwo dotrzesz na zajęcia w GoWork!

Świetnie wyposażone pracownie

Wszystko, czego potrzebujesz do nauki, znajdziesz w pracowni GoWork. Specjalistyczne łóżka, lampy, kosmetyki czy środki dezynfekcyjne pozostaną do twojej dyspozycji podczas zajęć. Niezależnie od tego, czy zainteresuje cię przedłużanie rzęs, pierwsza pomoc czy zabiegi przy użyciu fal radiowych, możesz być pewna, że opuścisz mury szkoły policealnej GoWork bogatsza o wiedzę i praktyczne umiejętności.

Bardzo dobre wyniki zdawalności egzaminów

Jeśli martwisz się o poziom edukacji w szkole policealnej GoWork, możesz być spokojna. Poziom zdawalności egzaminów wynosi 85-100 %, co oznacza, że zostaniesz do nich bardzo dobrze przygotowana! Zdany egzamin po II semestrze nauki potwierdzi twoje kwalifikacje AU.61. - Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy, natomiast po IV semestrze poszerzą się one o AU.62. - Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp. W praktyce oznacza to, że nabywasz uprawnienia do samodzielnego wykonywania zawodu kosmetyczki.

Szkoła policealna GoWork daje ci solidną podstawę do zbudowania twojej kariery zawodowej. Możesz pracować w salonie czy gabinecie kosmetycznym, a także w miejscach typu spa & wellness. A może ukończenie szkoły da ci motywację do otworzenia własnego salonu kosmetycznego? Nie czekaj i zdobądź tytuł technika usług kosmetycznych już niedługo!

Poznaj szczegóły kierunku: https://policealna.gowork.pl/kosmetologia-z-liftingiem-rzes

ip

fot. 123rf.com

Słowa kluczowe: Szkoły policealne, Jak zostać kosmetyczką, Certyfikaty, Kwalifikacje, 2019/2020, Studia

Studia na start

Biotechnologia - co trzeba wiedzieć zanim zaczniesz studia na tym kierunku?

Sprawdź, czym charakteryzuje się biotechnologia oraz dowiedz się czego możesz się po niej spodziewać.

Zarządzanie w branży gier video - nowa specjalizacja na kierunku Zarządzanie Uczelni Łazarskiego

Poznaj szczegóły dotyczące tego przyszłościowego kierunku studiów!

Kaucja przy wynajmie mieszkania - co musisz wiedzieć?

Czy możemy odmówić zapłaty kaucji przy wynajmie mieszkania?

Spotkanie z Kosmetologią w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi [Lipiec 2020]

Rozmowa menedżer kierunku i studentki... Czego się z niej dowiecie?

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Wyniki matur 2021 - kiedy wyniki egzaminu maturalnego?

Rezultaty matur to kluczowa rzecz w procesie rekrutacji na studia. Ile trzeba czekać na ich ogłoszenie?

"Geografia - lubię to", czyli powtórka do matury z geografii 2021!

Poznaj szczegóły i harmonogram darmowych zajęć dla tegorocznych maturzystów!

Akademia Zdrowia i Urody - bezpłatne warsztaty i lekcje online z WSIIZ Warszawa

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza do udziału w projekcie i zdobycia cennej wiedzy!

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Branża internetowa bez tajemnic - internet branża internetowa studia podyplomowe e-marketing praktyki narzędzia warsztat

Zajęcia prowadzone są przez największe autorytety branży - praktyków z najlepszych agencji interaktywnych i domów mediowych, a w programie położono szczególny nacisk na zajęcia praktyczne i warsztatowe.