Kosmetologia z liftingiem rzęs w GoWork.pl

2019-08-20 10:33:22

Na pewno niejednokrotnie z błyskiem w oku przypatrywałaś się stylizacjom gwiazd na czerwonych dywanach całego świata. Z zazdrością wzdychałaś na widok ich perfekcyjnego make-upu. Pewnie chciałabyś mieć swoją własną wizażystkę, prawda? A może lepiej byłoby nauczyć się sztuki wizażu samodzielnie? Taką możliwość daje ci szkoła policealna GoWork.

Kobieta w zjawiskowym, kolorowym makijażu

Bycie wizażystką to nic innego jak bycie artystką, co idealnie oddaje angielska nazwa tego zawodu - make-up artist. Każdy artysta musi się jednak szkolić, zanim podbije świat. W szkole policealnej GoWork dowiesz się nie tylko, jak robić perfekcyjny makijaż, ale także jak zadbać o twarz, ciało, dłonie czy stopy. Dlaczego warto zostać technikiem usług kosmetycznych właśnie w GoWork?

Uczysz się gdzie chcesz!

Pochodzisz z województwa wielkopolskiego czy dolnośląskiego i chcesz uczyć się kosmetyki? Czasy, kiedy najciekawsze kierunki kształcenia były zarezerwowane tylko dla stolicy, dawno już minęły. Nie musisz wynajmować mieszkania lub pokoju czy płacić za kosztowne dojazdy. Pełnoprawną kosmetyczką po szkole GoWork zostaniesz w Poznaniu i Wrocławiu, a także w innych oddziałach - Białymstoku, Katowicach, Krakowie czy Lublinie. Niezależnie od tego, w której części Polski mieszkasz, łatwo dotrzesz na zajęcia w GoWork!

Świetnie wyposażone pracownie

Wszystko, czego potrzebujesz do nauki, znajdziesz w pracowni GoWork. Specjalistyczne łóżka, lampy, kosmetyki czy środki dezynfekcyjne pozostaną do twojej dyspozycji podczas zajęć. Niezależnie od tego, czy zainteresuje cię przedłużanie rzęs, pierwsza pomoc czy zabiegi przy użyciu fal radiowych, możesz być pewna, że opuścisz mury szkoły policealnej GoWork bogatsza o wiedzę i praktyczne umiejętności.

Bardzo dobre wyniki zdawalności egzaminów

Jeśli martwisz się o poziom edukacji w szkole policealnej GoWork, możesz być spokojna. Poziom zdawalności egzaminów wynosi 85-100 %, co oznacza, że zostaniesz do nich bardzo dobrze przygotowana! Zdany egzamin po II semestrze nauki potwierdzi twoje kwalifikacje AU.61. - Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy, natomiast po IV semestrze poszerzą się one o AU.62. - Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp. W praktyce oznacza to, że nabywasz uprawnienia do samodzielnego wykonywania zawodu kosmetyczki.

Szkoła policealna GoWork daje ci solidną podstawę do zbudowania twojej kariery zawodowej. Możesz pracować w salonie czy gabinecie kosmetycznym, a także w miejscach typu spa & wellness. A może ukończenie szkoły da ci motywację do otworzenia własnego salonu kosmetycznego? Nie czekaj i zdobądź tytuł technika usług kosmetycznych już niedługo!

Poznaj szczegóły kierunku: https://policealna.gowork.pl/kosmetologia-z-liftingiem-rzes

ip

fot. 123rf.com

Słowa kluczowe: Szkoły policealne, Jak zostać kosmetyczką, Certyfikaty, Kwalifikacje, 2019/2020, Studia

Studia na start

Oceanotechnika w Akademii Morskiej w Szczecinie - prawdziwy ocean możliwości Szczecin

Poznaj możliwości, jakie daje Ci ten kierunek studiów!

Jak dostać się na wymarzone studia?

Oto co warto wziąć pod uwagę, by być zadowolonym z wyboru!

Studia, po których jest praca - poznaj kierunki praktyczne w krakowskiej WSEI Kraków

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie proponuje szereg kierunków studiów, spełniających wymagania pracodawców.

Zarządzanie w branży gier video - nowa specjalizacja na kierunku Zarządzanie Uczelni Łazarskiego

Poznaj szczegóły dotyczące tego przyszłościowego kierunku studiów!

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Stypendia Pomostowe - ruszyła rekrutacja na rok akademicki 2020/2021

Stypendia Pomostowe na I rok studiów czekają na maturzystów! Poznaj szczegóły.

Matura 2020 - jakie wyniki uzyskali maturzyści? [Statystyki]

Centralna Komisja Egzaminacyjna podała oficjalne wyniki egzaminów dojrzałości w 2020 roku. Jak wypadli tegoroczni maturzyści?

Powrót do szkoły podczas epidemii koronawirusa - wytyczne MEN

Czyli, co musisz wiedzieć w zależności od trybu, w jakim będzie funkcjonować twoja szkoła?

MATURA 2020 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Pedagogika zamiast logistyki, czyli "produkcja" bezrobotnych absolwentów trwa - kierunki studiów, student,

Jak wynika z badań obrazujących preferencje edukacyjne Polaków, od kilku już lat nieprzerwanie największą popularnością cieszą się te same kierunki studiów.