zmień miasto

Kosmetologia z liftingiem rzęs w GoWork.pl

Na pewno niejednokrotnie z błyskiem w oku przypatrywałaś się stylizacjom gwiazd na czerwonych dywanach całego świata. Z zazdrością wzdychałaś na widok ich perfekcyjnego make-upu. Pewnie chciałabyś mieć swoją własną wizażystkę, prawda? A może lepiej byłoby nauczyć się sztuki wizażu samodzielnie? Taką możliwość daje ci szkoła policealna GoWork.

Kobieta w zjawiskowym, kolorowym makijażu

Bycie wizażystką to nic innego jak bycie artystką, co idealnie oddaje angielska nazwa tego zawodu - make-up artist. Każdy artysta musi się jednak szkolić, zanim podbije świat. W szkole policealnej GoWork dowiesz się nie tylko, jak robić perfekcyjny makijaż, ale także jak zadbać o twarz, ciało, dłonie czy stopy. Dlaczego warto zostać technikiem usług kosmetycznych właśnie w GoWork?

Uczysz się gdzie chcesz!

Pochodzisz z województwa wielkopolskiego czy dolnośląskiego i chcesz uczyć się kosmetyki? Czasy, kiedy najciekawsze kierunki kształcenia były zarezerwowane tylko dla stolicy, dawno już minęły. Nie musisz wynajmować mieszkania lub pokoju czy płacić za kosztowne dojazdy. Pełnoprawną kosmetyczką po szkole GoWork zostaniesz w Poznaniu i Wrocławiu, a także w innych oddziałach - Białymstoku, Katowicach, Krakowie czy Lublinie. Niezależnie od tego, w której części Polski mieszkasz, łatwo dotrzesz na zajęcia w GoWork!

Świetnie wyposażone pracownie

Wszystko, czego potrzebujesz do nauki, znajdziesz w pracowni GoWork. Specjalistyczne łóżka, lampy, kosmetyki czy środki dezynfekcyjne pozostaną do twojej dyspozycji podczas zajęć. Niezależnie od tego, czy zainteresuje cię przedłużanie rzęs, pierwsza pomoc czy zabiegi przy użyciu fal radiowych, możesz być pewna, że opuścisz mury szkoły policealnej GoWork bogatsza o wiedzę i praktyczne umiejętności.

Bardzo dobre wyniki zdawalności egzaminów

Jeśli martwisz się o poziom edukacji w szkole policealnej GoWork, możesz być spokojna. Poziom zdawalności egzaminów wynosi 85-100 %, co oznacza, że zostaniesz do nich bardzo dobrze przygotowana! Zdany egzamin po II semestrze nauki potwierdzi twoje kwalifikacje AU.61. - Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy, natomiast po IV semestrze poszerzą się one o AU.62. - Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp. W praktyce oznacza to, że nabywasz uprawnienia do samodzielnego wykonywania zawodu kosmetyczki.

Szkoła policealna GoWork daje ci solidną podstawę do zbudowania twojej kariery zawodowej. Możesz pracować w salonie czy gabinecie kosmetycznym, a także w miejscach typu spa & wellness. A może ukończenie szkoły da ci motywację do otworzenia własnego salonu kosmetycznego? Nie czekaj i zdobądź tytuł technika usług kosmetycznych już niedługo!

Poznaj szczegóły kierunku: https://policealna.gowork.pl/kosmetologia-z-liftingiem-rzes

ip

fot. 123rf.com

Studia na start

WWSIS "Horyzont" - rekrutacja na semestr letni 2019/2020 Wrocław

Nie czekaj, zapisz się już dziś i skorzystaj z promocji "wpisowe 100 zł". Liczba miejsc ograniczona!

Akademia Morska w Szczecinie - rekrutacja na semestr letni 2020 Szczecin

Sprawdź, jakie kierunki możesz zacząć studiować już w marcu!

Lokalna Akademia Cisco przy WWSIS "Horyzont" - jak to działa? Wrocław

Dowiedz się więcej o możliwości odbycia kursów CCNA przy okazji studiów we Wrocławskiej Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej!

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Oceanotechnika w Akademii Morskiej w Szczecinie - prawdziwy ocean możliwości Szczecin

Poznaj możliwości, jakie daje Ci ten kierunek studiów!

Konkurs nawigacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie

Weź udział w konkursie nautologicznym i wygraj świetne nagrody!

Dzień otwarty w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie i wykład online nt. Game Designu

Poznaj ofertę edukacyjną uczelni dotyczącą kierunku studiów dla twórców gier!

Dlaczego szkoła policealna? Jak podjąć decyzję o swojej edukacji?

Dlaczego warto wybrać taką ścieżkę edukacji? Jakie są profity, wynikające z nauki w szkole policealnej?

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama