zmień miasto

"Lekcje z ZUS" – zwiększ swoje szanse w rekrutacji na uczelnie

Niewielu młodych Polaków zdaje sobie sprawę z tego, czym skutkuje decyzja o wykluczeniu się z tych ubezpieczeń. Brak systemowej wiedzy Polaków w tym zakresie rzutuje na postawy i zachowania społeczne dotyczące kwestii zabezpieczania się przed ryzykiem choroby, wypadku, niezdolności do pracy czy starości.

Dlatego też Zakład, widząc konieczność edukowania społeczeństwa w tym zakresie, szczególnie wśród ludzi młodych, wkraczających na rynek pracy i jednocześnie odpowiadając na apele nauczycieli o nawiązanie współpracy, zainaugurował autorski projekt pn. „Lekcje z ZUS”.

Jedną z zachęt do uczestnictwa w projekcie „Lekcje z ZUS” jest olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” z atrakcyjnymi nagrodami oraz możliwością uzyskania dodatkowych punktów w rekrutacji na uczelnie oraz indeksów. Rywalizacja jest trójetapowa, a ostatnia część olimpiady to ogólnopolski finał w centrali ZUS w Warszawie, podczas którego o zwycięstwo walczy 16 najlepszych zespołów z całego kraju.

 

ip
fot. pixabay

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama