Matura 2021 z Uczelniami Vistula - ostatni dzwonek

2021-04-08 10:16:43

Matura, to nie tylko sprawdzian wiedzy. To również ważny test twoich miękkich kompetencji, dlatego słusznie jest nazywana egzaminem dojrzałości. Skuteczne przygotowanie się do matury wymaga bowiem samodyscypliny, kreatywności, umiejętności zarządzania czasem, a także zadbania o siebie, o swój mózg i nerwy. Dlatego eksperci Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula przygotowali specjalnie dla tegorocznych maturzystów unikatowy program, który jest realizowany we współpracy z magazynem "Perspektywy" jako partnerem strategicznym i portalem Otouczelnie.pl jako patronem medialnym. To zupełnie darmowe webinary. Przekonasz się, że do matury można podejść bez strachu.

Webinary matura

Webinary o maturze z Vistulą

Wykorzystaj więc każdy dzień, jaki został do matury i nie stresuj się. Podczas kwietniowych webinarów z Vistulą nadrobisz jeszcze to, co ci umknęło i nabierzesz pewności siebie. Dowiesz się, jak uniknąć typowych maturalnych błędów. Omówisz tematy z WOS-u, matematyki oraz języka angielskiego i hiszpańskiego, które w zeszłym roku sprawiły maturzystom najwięcej problemów. Dowiesz się także, jak opanować strach i rozładować stres. Otrzymasz gigantyczny ładunek wiedzy i praktycznych wskazówek, które cię wzmocnią. 

Projekt Uczelni Vistula - Matura 2021

Wcześniej maturzyści biorący udział w projekcie Uczelni Vistula Matura 2021 poznali złote zasady motywacji do nauki i planowania pracy, najskuteczniejsze metody zapamiętywania oraz techniki i strategie uczenia się. Zgłębili również obszar, który jest zwykle zaniedbywany – poznali tajemnice diety i aktywności, które zwiększają potencjał mózgu. Po każdym webinarze uczestnicy otrzymają e-mail z podsumowaniem spotkania i pomocniczą dokumentacją.

Dlaczego warto się zarejestrować na webinar z Vistulą?

Vistula to najstarsza z działających niepublicznych uczelni w Polsce. Jest międzynarodową szkołą biznesu, która kształci liderów społecznych, oferuje innowacyjne programy studiów i bezpieczne, atrakcyjne warunki studiowania. W rankingu Perspektyw Akademia Finansów i Biznesu Vistula zajmuje 5. miejsce.

Zarejestruj się już dziś na darmowe webinary z ekspertami Vistuli:

https://www.vistula.edu.pl/matura

Zostały ostatnie wolne miejsca!

Więcej: vistula.edu.pl

ip

fot. materiały prasowe Uczelni Vistula

Słowa kluczowe: matura 2021, Uczelnie Vistula, webinar, nauka online, jak się przygotować

Pomoce naukowe - Matura od A do Z

Co można mieć ze sobą na maturze?

Oto lista przedmiotów i pomocy, które można będzie przy sobie mieć podczas tegorocznego egzaminu maturalnego.

Na egzaminie nie można robić wszystkiego

Nie wystarczy być elegancko ubranym, aby usiąść w ławce i otrzymać arkusz maturalny. Potrzebne są pewne gadżety, które umożliwią przejście przez kontrolę w drzwiach sali.

Jakie pomoce możesz mieć na maturze?

Materiały i przybory pomocnicze, z których mogą korzystać zdający w części pisemnej egzaminu maturalnego z poszczególnych przedmiotów w 2014 r.

Matura 2009 - Informatory do egzaminu maturalnego

Pomoce do matury 2009, zaktualizowane informatory o egzaminie maturalnym z przedmiotów...

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Studia, które dadzą ci pracę - jaki kierunek wybrać?

Wybór dobrych studiów może bardzo wiele zmienić w naszym życiu. Jakie kierunki są najlepsze?

Poprawa matury 2020 - harmonogram matur poprawkowych

Jak i kiedy poprawić maturę? Sprawdźmy!

Przygotuj sie do matury z chemii z WSZ w Gdańsku podczas bezpłatnego webinarium

Weź udział w lekcji online pt. "Chemia organiczna jako chemia związków węgla".

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Jakie pomoce możesz mieć na maturze? - matura pomoce naukowe przybory materiały pomocnicze matematyka wzory słownik

Materiały i przybory pomocnicze, z których mogą korzystać zdający w części pisemnej egzaminu maturalnego z poszczególnych przedmiotów w 2014 r.