Matura 2023 z Uczelniami Vistula

2023-02-27 18:20:16

Czy w tym roku matura będzie rzeczywiście trudniejsza niż w poprzednich latach? To pewne, że będzie nowa formuła i nowe zasady, a zadania mogą być bardziej wymagające. Nie stresuj się. Weź udział w projekcie Matura 2023 z Uczelniami Vistula. Otrzymasz profesjonalne wsparcie i to zupełnie za darmo. Partnerem strategicznym projektu jest Fundacja Perspektywy, a patronem medialnym portal Otouczelnie.pl. Matura z Uczelniami Vistula (https://vistula.edu.pl/kandydat/matura/webinary) to projekt, który jest realizowany od kliku lat z ogromnym sukcesem. Maturzystów przyciąga unikatowy program i fantastyczni eksperci.

VistulaWykorzystaj więc optymalnie czas, który został do matury i nie stresuj się. W trakcie darmowych spotkań online z wykładowcami Akademii Finansów i Biznesu Vistula (https://vistula.edu.pl/) oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (https://vistulahospitality.edu.pl/) dowiesz się, jak uczyć się efektywnie. Odkryjesz zaskakujące metody i triki, skuteczne techniki i strategie uczenia się. Nadrobisz zaległości, otrzymasz potężny ładunek potrzebnej wiedzy i praktycznych wskazówek, które cię wzmocnią. Powtórzysz materiał z matematyki na poziomie podstawowym oraz z języka angielskiego. Przeanalizujesz zadania, które w ubiegłych latach sprawiały maturzystom najwięcej problemów.

Skuteczne przygotowanie się do egzaminu dojrzałości wymaga także dyscypliny, kreatywności, umiejętności zarządzania czasem, a także zadbania o siebie, swój mózg i nerwy.

Biorąc udział w programie Matura z Uczelniami Vistula, dowiesz się, jak opanować strach i rozładować stres. Poznasz złote zasady motywacji do nauki i planowania pracy, najskuteczniejsze metody zapamiętywania oraz techniki i strategie uczenia się. Poznasz również tajemnice diety i aktywności, które zwiększają intelektualny potencjał. Nauczysz się, jak zadbać przed maturą o duszę i ciało. Uczestnicząc w webinarach, zyskasz rzetelną wiedzę i cenne umiejętności, które ułatwią ci nie tylko zdanie egzaminu maturalnego, ale przydadzą się także w przyszłości. Odkryjesz swoje silne strony i dowiesz się, jak je rozwijać i wykorzystać, aby osiągnąć sukces. Zarejestruj się już dziś na webinary z ekspertami Uczelni Vistula. Zostały ostatnie wolne miejsca!

Szczegóły znajdziesz pod linkiem: https://vistula.edu.pl/kandydat/matura/webinary

Akademia Finansów i Biznesu Vistula (https://vistula.edu.pl/uczelnia/o-uczelni) jest międzynarodową szkołą biznesu o 30-letniej tradycji. Posiada prestiżowe międzynarodowe akredytacje ACCA, PMI GAC, CEEMAN i CIMA. Oferuje innowacyjne programy studiów (https://vistula.edu.pl/kierunki-studiow) i atrakcyjne warunki studiowania. W Rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2022 zajmuje 1. miejsce w kategorii Absolwent na rynku pracy.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula (https://vistulahospitality.edu.pl/uczelnia/o-uczelni) w Warszawie jest renomowaną uczelnią prostudencką z międzynarodową atmosferą i silnymi związkami z biznesem. Kształci dla rynku pracy sektora czasu wolnego i hotelarstwa (https://vistulahospitality.edu.pl/kierunki-studiow/turystyka-i-rekreacja) oraz w zakresie dietetyki (https://vistulahospitality.edu.pl/kierunki-studiow/dietetyka). Posiada prestiżową akredytację THE-ICE (The International Centre of Excellence in Tourism and Hospitality Education) – to znak najwyższej jakości nauczania.

Więcej: vistula.edu.pl

ip

fot. materiały prasowe Uczelni Vistula

Słowa kluczowe: Uczelniami Vistula. matura 2023, studia, przygotowanie do egzaminu

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Aktualności

Trudniejsza matura w 2023 roku - hamonogram i nowości

Kiedy dokładnie odbędą się matury w 2023 roku?

Sposoby na skuteczną naukę - jak się uczyć?

Jak skutecznie się nauczyć, aby tę wiedzę móc wykorzystać? Poznajcie nasze propozycje na przyswajanie wiedzy.

Nauka w wirtualnej rzeczywistości

Jak uczniowie korzystają z sali VR podczas zajęć?

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Droga do sukcesu

Darmowa szkoła policealna. Czy jest dla każdego? Czy warto się zapisać?

Gap year - czy warto się na to zdecydować?

Czym jest gap year? Czy zawsze przynosi korzyści?

MATURA 2023 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Dni otwarte w Akademii Multi Art - akademia multi art szkoła filmowa kraków dni otwarte rekrutacja 2013/2014 oferta

Akademia Multi Art zaprasza na dni otwarte w AMA. To niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w różnych warsztatach.