zmień miasto

Matura próbna z Operonem 2018 - harmonogram

Do matury jeszcze dużo czasu, ale całkiem niedawno uczniowie trzecich klas liceum i czwartych technikum wybierali przedmioty, które będą chcieli zdawać. Warto także wiedzieć, kiedy czekają nas próbne matury, które przygotują maturzystów do egzaminu dojrzałości. Znamy już harmonogram opublikowany przez Operon.

Znamy już harmonogram próbnych matur 2018.

Matura próbna z Operonem 2018 – język polski - arkusze i odpowiedzi

Matura próbna z Operonem 2018 - matematyka - arkusze i odpowiedzi

Matura próbna z Operonem 2018 - języki obce - arkusze i odpowiedzi

Matura próbna z Operonem 2018 - przedmioty dodatkowe - arkusze i odpowiedzi

Już w listopadzie czeka uczniów próba, dzięki której sprawdzą swoją wiedzę i dowiedzą się, co muszą jeszcze powtórzyć oraz przećwiczyć, aby w maju udało się wszystko dobrze zdać.

Dokładnie 21 listopada o godzinie 9:00 rozpocznie się próbna matura z języka polskiego na poziomie podstawowym. Później część młodzieży podejdzie do egzaminu rozszerzonego. Dzień później, czeka nas matura z matematyki. W tych samych godzinach zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony.

W czwartek 23 listopada egzaminy będą wyglądać podobnie, jednak tym razem są to języki obce. Piątek jest ostatnim dniem próbnym matur i w tym czasie uczniowie spróbują swoich sił w dodatkowych przedmiotach, które podali w swoich deklaracjach.

Ten harmonogram obowiązuje tylko szkoły, które zgłosiły chęć do udziału w programie Próbna Matura z Operonem. Pamiętajmy przede wszystkim, że jest to czas, w którym każdy z nas ma okazję się sprawdzić. Niepowodzenie w tym przypadku nie powinno być powodem do załamania się, a motywacją do szlifowania swoich umiejętności. Wyniki w styczniu. Powodzenia!

PW

Fot. Pixabay.com

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama