zmień miasto

Nie wiesz, co robić w ferie zimowe? Szkoła Sprachcaffe podpowiada!

Dopiero co zaczęliśmy nowy rok, ale już zbliżają się kolejne ferie. Nie wiesz, jak je zaplanować? A może jednym z twoich postanowień noworocznych była nauka języka obcego? Czy może uwielbiasz podróże do nowych miejsc? Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałeś "Tak", to ten artykuł przygotowany przez szkołę językową Sprachcaffe, która organizuje kursy językowe za granicą, jest dla ciebie!

Zobacz, co oferuje Sprachcaffe!

Pomysłów na spędzenie ferii jest multum, ale czy nie nadszedł w końcu czas na coś nowego, na coś niecodziennego, na wyrwanie się ze swojego kraju i przeżycie niesamowitej przygody? Jest wtedy sporo dni wolnych, więc nie stracimy nic w szkole, jeśli wyjedziemy na 2 tygodnie. Szkoła językowa Sprachcaffe może ci w tym pomóc! Jak dobrze wszyscy wiemy, ferie to czas wypoczynku, ale może być też czasem poświęconym na naukę nowych rzeczy.  Szkoła Sprachcaffe oferuje wiele kursów językowych na całym świecie.

Kursy za granicą  są czymś więcej niż zwykłą nauką języka - to przygoda życia. Sprachcaffe kładzie silny nacisk na to, aby każdy uczestnik kursu czuł się jak najlepiej i wyjechał do domu z jak największym uśmiechem na twarzy i nowymi umiejętnościami. Szkoła, która organizuje wyjazdy za granicę, wyróżnia się tym, że jeżeli chcemy się uczyć języka hiszpańskiego, to jedziemy do Hiszpanii i uczy nas hiszpański nauczyciel. Taki wyjazd w ferie pozwoli oderwać nam się od codzienności, poznać nową kulturę, zapoznać się z ciekawymi i przepełnionymi szczęściem ludźmi, skosztować miejscowych przysmaków oraz nauczyć się języka ojczystego danego kraju. Natomiast, jeżeli bardziej interesuje cię język angielski, to Wielka Brytania sprosta twoim oczekiwaniom.

Kursy za granicą to nie tylko nauka, poznawanie wielkiego świata i nowej kultury - to również ważna życiowa lekcja samodzielności.  Duża część kursantów, decydujących się polecieć na wyprawę życia ze Sprachcaffe, wybiera jako miejsce zamieszkania rodzinę goszczącą. Jest to zupełnie nowe i niepowtarzalne doświadczenie. Tutaj trzeba nauczyć się żyć na co dzień z innymi ludźmi, z którymi możemy się porozumieć tylko w ich języku ojczystym. W ten sposób rozwija się skrzydła samodzielności i stawia pierwsze kroki w dorosłości.

Organizatorzy kursów podkreślają, że to nie tylko nauka, a poznawanie nowego otoczenia, nowego kraju i nowego społeczeństwa. Nauka ich zwyczajów oraz chodzenie śladami ich przodków. To możliwość zobaczenia na własne oczy zabytków kultury, zwiedzenia National Gallery z największymi dziełami sztuki lub wystawy o Harrym Potterze. Codziennie oprócz lekcji językowych, masz czas na zwiedzanie, rozmowy i odpoczynek w malowniczych zakątkach pięknych miast. 

Jeżeli interesuje nas nauka nowych rzeczy w inny, lepszy sposób niż w szkole, spotykanie się z innymi ludźmi, poznawanie nowej kultury, uczenie się nowych zaskakujących rzeczy oraz odkrywanie kawałek po kawałku wielkiego świata, to bez dwóch zdań kursy ze szkołą Sprachcaffe są dla ciebie!

Szkoła Sprachcaffe: https://www.sprachcaffe.com/polski/main.htm

ip

fot. materiały prasowe/szkoła Sprachcaffe

Ciekawe artykuły
Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama