zmień miasto

Ogólnopolskie Targi Szkół Wyższych Radom 2013

Już po raz dziesiąty proponujemy atrakcyjną formę promocji uczelni wyższych wśród uczniów radomskich szkół ponadgimnazjalnych. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na informacje o szkołach, w których mogliby kontynuować naukę maturzyści, chcemy zaprosić do udziału w Ogólnopolskich Targach Szkół Wyższych organizowanych przez firmę TiM Magnowski Tomasz i Szkolny Ośrodek Kariery w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu.   
                 .                              
Jest to impreza, na którą chcemy jak co roku zaprosić przyszłych maturzystów z regionu radomskiego, a w szczególności tych, którzy planują studia poza granicami naszego miasta i zaprezentować im ofertę uczelni o renomie ogólnopolskiej. W roku ubiegłym były to wybrane Uniwersytety, Politechniki i Szkoły Ekonomiczne z Warszawy, Łodzi, Lublina, Puław, Kielc.

Ze względu na stałe zainteresowanie uczelniami pozatechnicznymi imprezę dostosowaliśmy do potrzeb maturzystów z klas licealnych ze szkół regionu radomskiego. Pełna informacja o uczelni zgromadzona w jednym miejscu  i czasie pozwala młodym ludziom wybrać odpowiednią szkołę wyższą oraz sprecyzować kierunek dalszego kształcenia. Dzięki połączeniu kilku form promocji (impreza wystawowa, materiały informacyjne w gazecie i informacje w rozgłośni radiowej) mamy nadzieję dotrzeć z pełną informacją do wszystkich maturzystów. Impreza wspierana jest przez Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Radomiu, którego jak co roku poprosimy o wystosowanie pisma do dyrektorów szkół średnich zachęcające do udziału w Targach wychowawców klas maturalnych wraz z uczniami. Corocznie efektem tego pisma była obecność na Targach około 2,5 tysięcy maturzystów z Radomia.

Termin: 13 marca 2013 roku (środa) od godziny 8.30 do 14.00.
Miejsce: Strefa Rozrywki G2, al. Grzecznarowskiego 2 (od lat najpopularniejsze miejsce spotkań radomskiej młodzieży).

Aktualności na stronie internetowej: www.epraca.radom.pl/targi.php

ip

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama