Powtórka przed maturą z matematyki 2020 - WSB w Warszawie przeprowadzi kurs online!

2020-04-03 10:17:53

Matura z matematyki nie daje Ci spać? Potrzebujesz wziąć się w garść, ale nie wiesz nawet od czego zacząć? Już 18 kwietnia Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie zaprasza na "Powtórkę przed maturą z matematyki, poziom podstawowy". Zajęcia online poprowadzi Stefan Perszka - zawodowy korepetytor z matematyki, który od 4 lat przygotowuje uczniów do matury z matematyki i pomaga w osiąganiu ich celów. Jego filmy z rozwiązaniami zadań na kanale YouTube "Zrozumieć matematykę" oglądają dziesiątki tysięcy osób.

Baner informujący Powtórce maturalnej z matematyki 2020 w kwietniu

Powtórka przed maturą z matematyki, poziom podstawowy - WSB w Warszawie online

Podczas warsztatów m.in.:

  • Poznasz metody efektywnej nauki matematyki - ile i jak często się uczyć, z jakich źródeł korzystać, jakiego typu zadania robić, aby dobrze się przygotować oraz czego absolutnie unikać.
  • Dowiesz się na co powinieneś zwracać uwagę rozwiązując zadania na maturze – o podchwytliwych poleceniach, jak selekcjonować odpowiedzi w zadaniach zamkniętych, za co przyznawane są punkty w zadaniach otwartych, a za co nie.
  • Omówione zostaną najbardziej popularne, schematyczne rodzaje zadań, przeznaczone w szczególności dla osób, które celują w wynik 40-50%. Głównie zadania zamknięte oraz zadania otwarte za 2 punkty, łatwe do pokonania przy umiejętnym korzystaniu ze wzorów matematycznych.
  • Przybliżone zostaną Ci także zadania o wyższym poziomie trudności, wymagające ułożenia strategii. Przede wszystkim takie za 4-5 punktów oraz te na dowodzenie. Przykłady będą pochodzić z oficjalnych arkuszy CKE z lat 2015 – 2019 oraz autorskich źródeł prowadzącego.
  • Omówione zostaną też przykładowe zadania ze wszystkich działów matematyki wymaganych na poziomie podstawowym - w liczbie proporcjonalnej do częstości występowania danego typu zadania i danego działu.

Jak wziąć udział?

Zajęcia odbędą się w sobotę 18 kwietnia 2020 r., w godz. 10:00-14:00, zapisy prowadzone są poprzez formularz: http://bit.ly/matwsb

Więcej informacji i możliwość zapisu znajdziecie też na oficjalnej stronie WSB w Warszawie.

ip

fot. materiały Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie.

Słowa kluczowe: Matura z matematyki, zadania powtórka 2020 Kurs Korepetycje online, Zrozumieć matematykę youtube

Kursy przygotowawcze do matury

Projekt "Geografia - lubię to" wystartuje 1 marca! Warszawa

Ostatni wykład odbędzie się 11 maja 2019 roku.

Korepetycje z matematyki w Preply Rzeszów

Skuteczna nauka matematyki to klucz do sukcesu w zdobywaniu wiedzy.

Profesjonalny kurs maturalny z matematyki za darmo!

17 września portal MatmaNa6.pl rozpoczął szóstą już edycję kursu maturalnego z matematyki.

Przygotuj się do poprawki z matmy! Bezpłatny kurs w SAN Łódź

Społeczna Akademia Nauk zaprasza do udziału w bezpłatnym 3-tygodniowym kursie przygotowującym do egzaminu poprawkowego z matematyki.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Droga do sukcesu

Darmowa szkoła policealna. Czy jest dla każdego? Czy warto się zapisać?

MATURA 2023 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Przygotuj się do matury z matematyki - matura z matematyki kurs przygotowawczy powtórka matma podstawowa rozszerzona wsb

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom maturzystów i organizuje kurs powtórkowy z matematyki.