zmień miasto

Problem z wyborem kierunku studiów? Sprawdź nasz nowy "Biuletyn rekrutacyjny"!

Nie bez powodu matura nazywana jest egzaminem dojrzałości. Oprócz tego, że wymaga ona od Was sporo poważnych przygotowań, to jeszcze otwiera Wam drogę do rozpoczęcia kolejnego, kluczowego etapu w Waszym życiu - studiów.

Oferta kierunków dostępnych w Polsce jest bardzo bogata i czasami może być ciężko wybrać ten odpowiedni. Dlatego też po raz kolejny przychodzimy Wam z pomocą, przygotowując dla Was specjalny “Biuletyn rekrutacyjny”. Znajdziecie w nim szczegółowe informacje na temat aktualnie dostępnych kierunków, specjalizacji i programów studiów, które oferują polskie uczelnie, szkoły językowe i szkoły pomaturalne. Zapraszamy do zapoznania się z wydaniem “Biuletynu rekrutacyjnego” na maj 2019, abyście mogli spokojnie wybrać to, co dla Was najlepsze!

Zobacz 14. wydanie "Biuletynu rekrutacyjnego">>

Biuletyn Rekrutacyjny Maj 2019 okładka

KSK

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama