zmień miasto

Próbny egzamin ósmoklasisty Nowa Era 2018/2019 - język angielski

Ostatni dzień próbnych egzaminów ósmoklasisty Nowej Ery został poświęcony na język angielski. 23 listopada 2018 roku uczniowie otrzymali arkusze, w których mogli sprawdzić swoje umiejętności związane z posługiwaniem się językiem obcym. Poniżej możecie zobaczyć szczegóły dotyczące egzaminu z tego przedmiotu.

Próbny egzamin ósmoklasisty z matematyki zaplanowany został na 23 listopada 2018 roku.Próbny egzamin ósmoklasisty Nowa Era 2018/2019 – język angielski – 23 listopada 2018

9:00 – Egzamin z języka angielskiego (90 minut)

Egzamin ósmoklasisty z języka angieslkiego do 2021 roku ma sprawdzać znajomość uczniów tego przedmiotu na poziomie A2/A2+. Później ten próg ma zostać podniesiony. Jeśli chodzi o same zadania, w arkuszach standardowo pojawiły się polecenia na rozumienie ze sługu i rozumienie tekstu czytanego. Następnie ósmoklasiści musieli popisać się umiejętnościami w zakresie gramatyki i słownictwa języka obcego. Na końcu pojawiła się standardowo jedna wypowiedź do napisania na określony temat.

Próbne egzaminy ósmoklasisty dotyczą tylko szkół, które zgłosiły się do programu Diagnoza Nowej Ery.

Próbny egzamin ósmoklasisty Nowa Era 2018/2019 - harmonogram

Próbny egzamin ósmoklasisty Nowa Era 2018/2019 - język polski

Próbny egzamin ósmoklasisty Nowa Era 2018/2019 - matematyka

PW

Fot. Pixabay.com

Źródło: Nowaera.pl

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama