zmień miasto

Próbny egzamin ósmoklasisty Operon 2018/2019 - język obcy [ARKUSZE I ODPOWIEDZI]

Przyszedł czas na ostatni dzień próbnych egzaminów ósmoklasisty z Operonem 2018/2019. Po ciężkiej matematyce 29 listopada 2018 roku uczniowie zmierzą się z testem z języka obcego, który  sprawdzi umiejętności zdających z zakresu znajomości słownictwa, a także słuchania i czytania ze zrozumieniem. Na koniec standardowo pojawi się krótka wypowiedź pisemna. Poniżej zamieściliśmy harmonogram, w którym można sprawdzić, o jakiej godzinie odbędzie się próbny egzamin ósmoklasisty z Operonem 2018/2019 z języka obcego.

Próbny egzamin ósmoklasisty z języka obcego zaplanowany został na 29 listopada 2018 roku.ARKUSZE I ODPOWIEDZI DO PRÓBNEGO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Z JĘZYKA OBCEGO SĄ JUŻ DOSTĘPNE >>

Próbny egzamin ósmoklasisty Operon 2018/2019 – język obcy – 29 listopada 2018

9:00 – Egzamin z języka obcego (90 minut)

Próbne egzaminy ósmoklasisty dotyczą tylko szkół, które zgłosiły się do programu Ogólnopolski Próbny Egzamin Ósmoklasisty z Operonem.

Próbny egzamin ósmoklasisty Operon 2018/2019 z języka obcego - co się pojawiło?

Na próbnych egzaminach z języka obcego pojawiły się standardowe arkusze ze słuchania ze zrozumieniem - w tym przypadku uczniowie musieli wybierać odpowiednie obrazki związane z nagraniami. Następnie pojawiły się teksty, do których uczniowie mieli szereg poleceń oraz zadania sprawdzające umiejętności gramatyczne. Na końcu uczniowie musieli napisać krótki tekst. Na języku angielski był to e-mail do koleżanki z Anglii na temat klubu zainteresowań, do którego należymy. W języku niemieckiem też pojawiła się wiadomość, jednak w tym przypadku trzeba było napisać o miesięcznej przerwie od korzystania z Internetu.

Próbny egzamin ósmoklasisty Operon 2018/2019 - harmonogram

Próbny egzamin ósmoklasisty Operon 2018/2019 - język polski [ARKUSZE I ODPOWIEDZI]

Próbny egzamin ósmoklasisty Operon 2018/2019 - matematyka [ARKUSZE I ODPOWIEDZI]

PW

Fot. Pexels.com

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama