zmień miasto

Próbny egzamin ósmoklasisty Operon 2018/2019 - matematyka [ARKUSZE I ODPOWIEDZI]

W drugi dzień próbnych egzaminów ósmoklasisty z Operonem 2018/2019 uczniowie zmierzą się z arkuszami przedmiotu, który sprawia co roku bardzo dużo problemów na każdym szczeblu edukacji. Mowa o matematyce - test z niej odbędzie się 28 listopada 2018 roku. Aby odpowiednio przygotować się do egzaminu z królowej nauk, ósmoklasiści powinni pamiętać o regułach matematycznych, wzorach i  przede wszystkim przyborach, które trzeba mieć przy sobie, aby rozwiązać niektóre zadania. Poniżej przedstawiamy harmonogram - zobaczycie w nim, o której godzinie odbędzie się próbny egzamin ósmoklasisty z Operonem 2018/2019 z matematyki.

Próbny egzamin ósmoklasisty z matematyki zaplanowany został na 28 listopada 2018 roku.

ARKUSZE I ODPOWIEDZI DO PRÓBNEGO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Z MATEMATYKI SĄ JUŻ DOSTĘPNE >>

Próbny egzamin ósmoklasisty Operon 2018/2019 - matematyka – 28 listopada 2018

9:00 – Egzamin z matematyki (100 minut)

Próbne egzaminy ósmoklasisty dotyczą tylko szkół, które zgłosiły się do programu Ogólnopolski Próbny Egzamin Ósmoklasisty z Operonem.

Próbny egzamin ósmoklasisty Operon 2018/2019 z matematyki - co się pojawiło?

Na egzaminie z matematyki pojawiły się standardowo zadania zamnknięte i otwarte, które polegały na wykonaniu konkretnych działań, przekształceniu wzorów, a także obliczeniu przykładów. W arkuszach Operonu znalazły się polecenia z takich działów jak geometria (w tym obliczanie pola powierzchni), równania z niewiadomą, procenty, potęgi i pierwiastki, układy współprzędnych. Oprócz wymienionych rodzajów zadań, uczniowie zmierzyli się także z kątami oraz osiami liczbowymi.

Próbny egzamin ósmoklasisty Operon 2018/2019 - harmonogram

Próbny egzamin ósmoklasisty Operon 2018/2019 - język polski [ARKUSZE I ODPOWIEDZI]

Próbny egzamin ósmoklasisty Operon 2018/2019 - język obcy [ARKUSZE I ODPOWIEDZI]

PW

Fot. Pixabay.com

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama