Projekcja filmu „Miasto słońca” w SWPS

2010-11-05 14:22:21

Strefa Młodzieży SWPS zaprasza na projekcję filmu „Miasto słońca”. Spotkanie odbędzie się 25 listopada w warszawskiej siedzibie SWPS przy ul. Chodakowskiej 19/31 (aula im. T. Tomaszewskiego). Start o godz. 17.00. Pokaz poprzedzi dyskusja Maksa Cegielskiego z prof. Leszkiem Kolankiewiczem z Instytutu Kultury Polskiej UW. Zapisy trwają do 18 listopada.

Warsztat filmowy dla licealistów odbywa się ramach programu edukacyjnego Strefa Młodzieży SWPS. Projekcja organizowana jest we współpracy z Europejską Fundacją Sztuki Wizualnej DISCE i Against Gravity. Zapisy indywidualne i grupowe: strefa@swps.edu.pl, tel. 22 517 98 18.

Strefa Młodzieży SWPS to nowatorskie przedsięwzięcie edukacyjne, którego celem jest wspieranie rozwoju młodych ludzi w wieku licealnym. Program Strefy Młodzieży obejmuje cykl bezpłatnych spotkań i warsztatów ogólnorozwojowych, a także dotyczących tematów trudnych i związanych z wiekiem dorastania. Przedsięwzięcie jest realizowane w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, a także w wydziałach zamiejscowych uczelni we Wrocławiu, Sopocie i Katowicach przez cały rok szkolny.

ip

Słowa kluczowe: SWPS strefa młodzieży miasto słońca film projekcja liceum matura maturzyści

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Aktualności

Kursy letnie Krakowskich Szkół Artystycznych w lipcu 2020 r.

Spędź te wakacje kreatywnie i zdobądź cenne umiejętności!

Matura 2020 - jakie wyniki uzyskali maturzyści? [Statystyki]

Centralna Komisja Egzaminacyjna podała oficjalne wyniki egzaminów dojrzałości w 2020 roku. Jak wypadli tegoroczni maturzyści?

Matura z fizyki 2020 - arkusze CKE

Arkusze pojawią się kilka minut po 14.00. Dziś na maturzystów czeka matura z fizyki - egzamin uznawany za najtrudniejszy do zdania. Zobacz arkusze!

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Dzień otwarty Skandynawistyki w Wyższej Szkole Europejskiej [lipiec 2020]

Poznajcie kierunek "Skandynawistyka" w krakowskiej WSE!

Jak zostać programistą? Obalamy 5 mitów!

Jeśli jesteś w liceum lub technikum albo na początku studiów, to jest to dobry moment, aby pomyśleć o karierze... programisty.

Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa w Akademii Leona Koźmińskiego - informacje o kierunku

Będziesz właścicielem firmy w przyszłości? Przygotowujesz się do prowadzenia firmy rodzinnej? Myślisz o założeniu własnego biznesu? To studia dla Ciebie!

MATURA 2020 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
15 branż, w których maturzyści znajdą pracę - co po maturze praca jakie kierunki studiów wybrać praca absolwenci

W jakiej branży tegorocznym maturzystom najłatwiej będzie w przyszłości znaleźć pracę?