zmień miasto

Przygotuj się do matury z matematyki

Nie od dziś wiadomo, że królowa nauk spędza sen z powiek niejednemu maturzyście. Wielu z nich dała się we znaki już podczas próbnej matury. Dlatego też Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom maturzystów i organizuje kurs powtórkowy z matematyki.

Warsztaty powtórkowe przed egzaminem maturalnym z matematyki odbędą się w dniach od 20 do 30 kwietnia 2015 roku aż w pięciu miastach Polski. W kursie można uczestniczyć w Poznaniu, Gdańsku, Gliwicach, Bartoszycach i Giżycku.

Spotkania adresowane są do tegorocznych maturzystów, którzy chcą powtórzyć i przećwiczyć obowiązujący materiał. Kurs potrwa łącznie 30 godzin. Koszt to tylko 150 zł od osoby. Zajęcia poprowadzą dydaktycy z wieloletnim doświadczeniem, nauczyciele matematyki.

Przewidziano też promocję dla osób, które planują studia w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa. Każdy, kto weźmie udział w kursie powtórkowym z matematyki, a do 30.09 br. zapisze się na studia w WSB, otrzyma zwrot kosztów kursu poprzez pomniejszenie o powyższą kwotę pierwszej raty czesnego.

Kurs powtórkowy z matematyki
WSB, Poznań, Gdańsk, Gliwice, Bartoszyce, Giżycko
20-30 kwietnia 2015 r.
Cena: 150 zł
Szczegóły i zapisy: http://www.wsb.net.pl/powtorka


ip

Ciekawe artykuły
Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama