zmień miasto

Ruszyła rejestracja do I etapu konkursu "Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości"

Jeżeli jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej, interesuje cię tematyka przedsiębiorczości, jesteś kreatywny oraz chciałbyś zdobyć wiedzę przez doświadczenie -  ten konkurs jest właśnie dla ciebie. Zbierz trzyosobową drużynę i wspólnie zmierzcie się z problemem, z którym na co dzień stykają się przedsiębiorcy.

Nadsyłać prace można do 5 marca 2019 roku.

Studenckie Forum Business Centre Club już po raz XIV organizuje wydarzenie, w którym uczniowie szkół średnich mogą zdobyć nowe doświadczenie, rozwinąć umiejętności pracy w zespole oraz poznać praktyczną stronę biznesu. NZP to nie tylko konkurs, ale także Akademia Przedsiębiorczości, podczas której uczestnicy mają możliwość spotkania się z prawdziwymi przedsiębiorcami, wysłuchania ciekawych prelekcji oraz zadania pytań.

Pierwszy etap konkursu odbywa się przez specjalną platformę internetową i polega na rozwiązaniu zadania typu Case Study. Nadsyłanie prac odbywa się między 15.02 a 15.03. Do Finału Regionalnego, który odbędzie się 29 marca 2019 roku w Gdyni, przechodzi 10 drużyn, a wśród nich wyłaniana jest najlepsza. Trzy osoby udadzą się na Finał Ogólnopolski do Politechniki Białostockiej już 13 kwietnia 2019 roku.

Formularz konkursowy jest dostępny na stronie internetowej: www.najlepsze-zajecia.pl

Zachęcamy także do obserwowania wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/956158617841410/?active_tab=about

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama