zmień miasto

Ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty z Ekspertami WSB

Planujesz czasem, jaki zawód będziesz wykonywał w przyszłości? Zastanawiasz się, jaki kierunek studiów wybrać? Chciałbyś już poczuć klimat życia studenckiego? Weź udział w warsztatach w Wyższej Szkoły Bankowej, prowadzonych przez wykładowców. Zajęcia odbędą się w dniach 4, 5 i 7 lutego 2019 roku w siedzibie w Chorzowie (ul. Sportowa 29). Udział jest bezpłatny.

Zajęcia odbędą się w dniach 4, 5 i 7 lutego 2019 roku.

Bankowa zaplanowała do wyboru trzy warsztaty: "Matura bez stresu" (04.02.2019), "Sztuka wystąpień publicznych według znanego dziennikarza" (05.02.2019) oraz "Wielki brat patrzy" (07.02.2019).

Uczestnicy spotkań zdobędą wiedzę i inspiracje, dzięki którym m.in. skutecznie przygotują się do matury, odpowiednio zaprezentują się podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz będą bardziej świadomi aktywności w sieci.

Zajęcia poprowadzą wykładowcy Wyższej Szkoły Bankowej: psycholog i coach – dr Agnieszka Wiśniak, dziennikarz Aleksander Gortat, oraz ekspert sektora IT – Bartosz Danowski.

Dane do zapisów i program zajęć znajdują się na stronie https://www.wsb.pl/chorzow/. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 stycznia 2019 roku.

ip

fot. materiały prasowe/Wyższa Szkoła Bankowa Chorzów/Katowice

Ciekawe artykuły
Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama