Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula - uczelnia, która docenia swoich absolwentów

2021-04-16 11:22:10

Czy warto utrzymywać kontakty z absolwentami? Oczywiście! Ich losy i kariera zawodowa świadczą przecież o jakości kształcenia. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula stara się nie tylko być blisko swoich absolwentów, ale także nagradza najlepszych z nich. W tegorocznej edycji "Kompasów Vistuli" – wielkiego konkursu dla absolwentów uhonorowano dwie fantastyczne młode kobiety – Aleksandrę Dubieniecką i Paulinę Zawadzką.

Kompasy Vistuli

Warto marzyć, bo marzenia się spełniają

Laureatki tegorocznych „Kompasów Vistuli” nawet w kryzysowych czasach radzą sobie na rynku, a co najważniejsze, nie opuszcza ich optymizm, są wytrwałe i mają plany na przyszłość. – Zachęcam, by stawiać sobie nowe cele i wyzwania – podkreśla Aleksandra Dubieniecka, zwyciężczyni konkursu w kategorii Przedsiębiorca. – Warto marzyć, bo marzenia się spełniają – dodaje. Swoją karierę zaczynała na przysłowiowym zmywaku jako pomoc kuchenna, dziś zarządza obiektami hotelowymi i gastronomicznymi w Ustce.

W kategorii Menedżer „Kompasem Vistuli” (link: https://www.vistulahospitality.edu.pl/o-nas/absolwenci/konkurs-kompasy-vistuli) uhonorowano zaś Paulinę Zawadzką, która od podstaw stworzyła Dział Sprzedaży Konferencji i Bankietów w Crowne Plaza Warsaw, a teraz jest jego kierownikiem. – Żeby odnieść sukces, najważniejsza jest wytrwałość i konsekwencja – powiedziała podczas gali wręczenia nagród.

Zobacz też: "Kompasy Vistuli 2021" - zdjęcia z gali.

Praktyczne kształcenie – klucz do sukcesu

Te fantastyczne dziewczyny odnoszą sukcesy, ponieważ są także kreatywne, odważne i potrafią doskonale komunikować się. To kompetencje, które kształtowały w czasie studiów. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula jest bowiem uczelnią, która silnie akcentuje nie tylko przekazywanie studentom praktycznej wiedzy, ale także rozwijanie miękkich kompetencji. Programy studiów są stale dostosowywane do rynku pracy, a ścisła współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym daje studentom ogromne możliwości rozwoju. Mają szansę, aby karierę zawodową rozpocząć już w trakcie studiów.  – Nasi wykładowcy wykonują dobrą robotę – podkreśla Rafał.Szmytke, prorektor SGTiH Vistula. – „Kompasy Vistuli” to zwieńczenie ich pracy.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula jest uczelnią wybitnie prostudencką. Posiada prestiżową akredytację THE ICE. To jeden z dwóch najważniejszych na świecie certyfikatów przyznawanych uczelniom kształcącym na potrzeby branż zajmujących się turystyką, rekreacją, organizacją wydarzeń i sztuką kulinarną. Akredytacja THE-ICE jest rozpoznawalnym na całym świecie znakiem najwyższej jakości, dowodem uznania dla kultury otwartości, współpracy z branżą i silnych powiązań nauki z praktyką.

Absolwenci najlepszymi ambasadorami

Absolwenci Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula budują jej markę i reputację. Są najlepszymi jej ambasadorami i mogą wskazywać drogę innym. Ich wiedza, umiejętności, kompetencje społeczne, aktywność i aspiracje dowodzą wysokiej jakości kształcenia. SGTiH Vistula organizuje konkurs „Kompasy Vistuli” właśnie po to, aby wyłonić i uhonorować najlepszych z nich. Inicjatorem wydarzenia, które w tym roku odbyło się pod patronatem Polskiej Izby Turystyki, jest Rada Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (link: https://www.vistulahospitality.edu.pl/o-nas/rada-biznesu), w której skład wchodzą przedsiębiorcy z branży turystycznej oraz dziennikarze branżowi. Partnerem była Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego oraz MPI Poland Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań.

Szczegółowe informacje o konkursie:

https://www.vistulahospitality.edu.pl/o-nas/absolwenci/konkurs-kompasy-vistuli

Więcej: vistulahospitality.edu.pl

ip

fot. Materiały prasowe Uczelni Vistula

Słowa kluczowe: Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula, absolwenci, Kompasy Vistuli

Galeria zdjęć: "Kompasy Vistuli" - Gala 2021

Kompasy Vistuli
Kompasy Vistuli
Kompasy Vistuli
Kompasy Vistuli
Kompasy Vistuli

Wiadomości z uczelni

Quiz maturalny on-line na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku

Sprawdź swoją wiedzę z biologii i chemii!

Powtórka przed maturą z j. angielskiego "Strategie i zadania egzaminacyjne" - bezpłatny webinar WSZ w Gdańsku Gdańsk

Kolejna odsłona darmowych zajęć przedmaturalnych, organizowanych przez WSZ w Gdańsku.

II Wirtualny Dzień Otwarty UJD!

Sprawdź, kiedy odbędzie się Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Instytut Malarstwa i Edukacji Artystycznej zaprasza na studia II stopnia

Zobacz, na czym polegają studia II stopnia w Instytucie Malarstwa i Edukacji Artystycznej.

Biologia - co powinieneś wiedzieć o tym kierunku studiów?

Zobacz, czy warto studiować biologię.

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane