Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula - uczelnia, która docenia swoich absolwentów

2021-04-16 11:22:10

Czy warto utrzymywać kontakty z absolwentami? Oczywiście! Ich losy i kariera zawodowa świadczą przecież o jakości kształcenia. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula stara się nie tylko być blisko swoich absolwentów, ale także nagradza najlepszych z nich. W tegorocznej edycji "Kompasów Vistuli" – wielkiego konkursu dla absolwentów uhonorowano dwie fantastyczne młode kobiety – Aleksandrę Dubieniecką i Paulinę Zawadzką.

Kompasy Vistuli

Warto marzyć, bo marzenia się spełniają

Laureatki tegorocznych „Kompasów Vistuli” nawet w kryzysowych czasach radzą sobie na rynku, a co najważniejsze, nie opuszcza ich optymizm, są wytrwałe i mają plany na przyszłość. – Zachęcam, by stawiać sobie nowe cele i wyzwania – podkreśla Aleksandra Dubieniecka, zwyciężczyni konkursu w kategorii Przedsiębiorca. – Warto marzyć, bo marzenia się spełniają – dodaje. Swoją karierę zaczynała na przysłowiowym zmywaku jako pomoc kuchenna, dziś zarządza obiektami hotelowymi i gastronomicznymi w Ustce.

W kategorii Menedżer „Kompasem Vistuli” (link: https://www.vistulahospitality.edu.pl/o-nas/absolwenci/konkurs-kompasy-vistuli) uhonorowano zaś Paulinę Zawadzką, która od podstaw stworzyła Dział Sprzedaży Konferencji i Bankietów w Crowne Plaza Warsaw, a teraz jest jego kierownikiem. – Żeby odnieść sukces, najważniejsza jest wytrwałość i konsekwencja – powiedziała podczas gali wręczenia nagród.

Zobacz też: "Kompasy Vistuli 2021" - zdjęcia z gali.

Praktyczne kształcenie – klucz do sukcesu

Te fantastyczne dziewczyny odnoszą sukcesy, ponieważ są także kreatywne, odważne i potrafią doskonale komunikować się. To kompetencje, które kształtowały w czasie studiów. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula jest bowiem uczelnią, która silnie akcentuje nie tylko przekazywanie studentom praktycznej wiedzy, ale także rozwijanie miękkich kompetencji. Programy studiów są stale dostosowywane do rynku pracy, a ścisła współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym daje studentom ogromne możliwości rozwoju. Mają szansę, aby karierę zawodową rozpocząć już w trakcie studiów.  – Nasi wykładowcy wykonują dobrą robotę – podkreśla Rafał.Szmytke, prorektor SGTiH Vistula. – „Kompasy Vistuli” to zwieńczenie ich pracy.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula jest uczelnią wybitnie prostudencką. Posiada prestiżową akredytację THE ICE. To jeden z dwóch najważniejszych na świecie certyfikatów przyznawanych uczelniom kształcącym na potrzeby branż zajmujących się turystyką, rekreacją, organizacją wydarzeń i sztuką kulinarną. Akredytacja THE-ICE jest rozpoznawalnym na całym świecie znakiem najwyższej jakości, dowodem uznania dla kultury otwartości, współpracy z branżą i silnych powiązań nauki z praktyką.

Absolwenci najlepszymi ambasadorami

Absolwenci Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula budują jej markę i reputację. Są najlepszymi jej ambasadorami i mogą wskazywać drogę innym. Ich wiedza, umiejętności, kompetencje społeczne, aktywność i aspiracje dowodzą wysokiej jakości kształcenia. SGTiH Vistula organizuje konkurs „Kompasy Vistuli” właśnie po to, aby wyłonić i uhonorować najlepszych z nich. Inicjatorem wydarzenia, które w tym roku odbyło się pod patronatem Polskiej Izby Turystyki, jest Rada Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (link: https://www.vistulahospitality.edu.pl/o-nas/rada-biznesu), w której skład wchodzą przedsiębiorcy z branży turystycznej oraz dziennikarze branżowi. Partnerem była Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego oraz MPI Poland Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań.

Szczegółowe informacje o konkursie:

https://www.vistulahospitality.edu.pl/o-nas/absolwenci/konkurs-kompasy-vistuli

Więcej: vistulahospitality.edu.pl

ip

fot. Materiały prasowe Uczelni Vistula

Słowa kluczowe: Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula, absolwenci, Kompasy Vistuli

Galeria zdjęć: "Kompasy Vistuli" - Gala 2021

Kompasy Vistuli
Kompasy Vistuli
Kompasy Vistuli
Kompasy Vistuli
Kompasy Vistuli

Wiadomości z uczelni

Powtórka przed maturą z chemii - bezpłatny webinar Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

Temat zajęć: "Roztwory i reakcje zachodzące w roztworach wodnych".

Dzień otwartych drzwi na Politechnice Częstochowskiej

Zobacz zwiastun Dnia Otwartego na Politechnice Częstochowskiej, który odbędzie się 29 kwietnia 2019 r.

Rozpoczyna się VI edycja Polish Talent Support! Kraków

Zgłoszenia można wysyłać do 17 maja 2021 r.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Matura 2021 - język angielski

Sprawdź arkusze i odpowiedzi z matury z języka angielskiego na podziemie podstawowym i rozszerzonym.

Matura 2021 - geografia

Sprawdź, jak wyglądały arkusze do matury z geografii w 2021 r. i poznaj odpowiedzi do egzaminu

Matura 2021 - matematyka

Zobacz arkusze egzaminacyjne i odpowiedzi do matury z matematyki.

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Przyjdź na Salon Maturzystów do SGH! - salon maturzystów, szkoła główna handlowa, warszawa

Dla kandydatów na studia przygotowano całą masę atrakcji.