Targi online uczelni zagranicznych - sprawdź czy to dla Ciebie!

2020-10-13 13:47:49

Studia za granicą? „To nie dla mnie…”, „mam za słabe oceny…”, „czesne jest bardzo wysokie, nie stać mnie…”. To obawy, które często przychodzą do głowy na myśl o edukacji za granicą. – Od siedmiu lat zajmuję się studiami za granicą i co roku wraca kwestia stereotypów związanych z wynikami w nauce, finansami, czy umiejętnościami językowymi, które trzeba posiadać. Dlatego tak ważne jest organizowane jak największej ilości wydarzeń, podczas których młodzież licealna dowie się całej prawdy – że będąc odpowiednio zmotywowanym spokojnie można znaleźć wymarzony kierunek za granicą i studiować w języku angielskim – np. w Danii, Holandii, Szwecji czy Finlandii – mówi Konrad Walczyk, absolwent duńskiej uczelni oraz dyrektor generalny Kastu International w Polsce.

Go!Study – targi uczelni zagranicznych

W dobie pandemii organizowanie targów edukacyjnych nie jest możliwe. Dlatego organizacja Kastu International zajmująca się pomocą w aplikacji na zagraniczne uczelnie, zdecydowała się zorganizować Go!Study – targi uczelni zagranicznych, które odbędą się online. 21 i 22 października będzie można spotkać się z przedstawicielami i studentami uczelni z wielu europejskich krajów i dowiedzieć się wszystkiego o studiach za granicą. Można będzie nawet otrzymać informację o szansach na dostanie się na wybrany kierunek. Targi odbędą się w całości online – rozmowa z przedstawicielem uczelni będzie trwać 20 minut.

- Możliwości, jakie daje dziś technologia znacznie ułatwiają sprawę organizacji tego typu wydarzeń podczas pandemii. Cieszę się, że możemy teraz w tak prosty sposób, pomóc młodym osobom uświadomić sobie jakie możliwości przed nimi stoją. Ja sam przez przypadek dowiedziałem się o studiowaniu za granicą. Te studia okazały się to dla mnie nie tylko kluczowym punktem w CV, otwierającym niedostępne dla mnie wcześniej drzwi do kariery, ale też wspaniałą przygodą, która zbudowała moją osobowość i dodała odwagi. Mam nadzieję, że targi Go!Study pomogą zwiększyć świadomość na temat możliwości studiowania – nie tylko w Polsce, ale i za granicą. – kończy Konrad Walczyk.

Więcej informacji o samym wydarzeniu oraz rejestrację można znaleźć na https://kastu.pl/GoStudy2020. Udział jest całkowicie bezpłatny.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Go!Study, targi, uczelnie, rejestracja

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Aktualności

Rekrutacja na studia niestacjonarne na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku

Zobacz, jak wygląda oferta rekrutacyjna na studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Internauci wybiorą projekt do finału Konkursu Explory

Zobacz, jak zagłosować na finalistów Konkursu Explory.

Kortowo - kampus jak z amerykańskiego filmu!

Zobacz, jak wygląda i co zapewnia studentom kampus w Kortowie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Czy laureaci i finaliści olimpiad muszą pisać maturę?

Sprawdź, na jakich warunkach można zostać zwolnionym z pisania matury 2021/2022.

Zarządzanie - czego się spodziewać, wybierając te studia?

Zarządzanie jest kierunkiem dosyć uniwersalnym. Sprawdźcie, dlaczego?

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Święto nauczycieli i uczniów - dzień nauczyciela dzień edukacji narodowej dzień wolny od zajęć dydaktycznych

Obchodzony co roku 14 października Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela, jest nie tylko świętem samych nauczycieli, ale także i uczniów.