Targi online uczelni zagranicznych - sprawdź czy to dla Ciebie!

2020-10-13 13:47:49

Studia za granicą? „To nie dla mnie…”, „mam za słabe oceny…”, „czesne jest bardzo wysokie, nie stać mnie…”. To obawy, które często przychodzą do głowy na myśl o edukacji za granicą. – Od siedmiu lat zajmuję się studiami za granicą i co roku wraca kwestia stereotypów związanych z wynikami w nauce, finansami, czy umiejętnościami językowymi, które trzeba posiadać. Dlatego tak ważne jest organizowane jak największej ilości wydarzeń, podczas których młodzież licealna dowie się całej prawdy – że będąc odpowiednio zmotywowanym spokojnie można znaleźć wymarzony kierunek za granicą i studiować w języku angielskim – np. w Danii, Holandii, Szwecji czy Finlandii – mówi Konrad Walczyk, absolwent duńskiej uczelni oraz dyrektor generalny Kastu International w Polsce.

Go!Study – targi uczelni zagranicznych

W dobie pandemii organizowanie targów edukacyjnych nie jest możliwe. Dlatego organizacja Kastu International zajmująca się pomocą w aplikacji na zagraniczne uczelnie, zdecydowała się zorganizować Go!Study – targi uczelni zagranicznych, które odbędą się online. 21 i 22 października będzie można spotkać się z przedstawicielami i studentami uczelni z wielu europejskich krajów i dowiedzieć się wszystkiego o studiach za granicą. Można będzie nawet otrzymać informację o szansach na dostanie się na wybrany kierunek. Targi odbędą się w całości online – rozmowa z przedstawicielem uczelni będzie trwać 20 minut.

- Możliwości, jakie daje dziś technologia znacznie ułatwiają sprawę organizacji tego typu wydarzeń podczas pandemii. Cieszę się, że możemy teraz w tak prosty sposób, pomóc młodym osobom uświadomić sobie jakie możliwości przed nimi stoją. Ja sam przez przypadek dowiedziałem się o studiowaniu za granicą. Te studia okazały się to dla mnie nie tylko kluczowym punktem w CV, otwierającym niedostępne dla mnie wcześniej drzwi do kariery, ale też wspaniałą przygodą, która zbudowała moją osobowość i dodała odwagi. Mam nadzieję, że targi Go!Study pomogą zwiększyć świadomość na temat możliwości studiowania – nie tylko w Polsce, ale i za granicą. – kończy Konrad Walczyk.

Więcej informacji o samym wydarzeniu oraz rejestrację można znaleźć na https://kastu.pl/GoStudy2020. Udział jest całkowicie bezpłatny.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Go!Study, targi, uczelnie, rejestracja

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Aktualności

Matura 2020 - jakie wyniki uzyskali maturzyści? [Statystyki]

Centralna Komisja Egzaminacyjna podała oficjalne wyniki egzaminów dojrzałości w 2020 roku. Jak wypadli tegoroczni maturzyści?

Praca jak marzenie - jak ją zdobyć?

Sprawdź, czy na pewno dokonujesz właściwego wyboru!

Inicjator w Akcji 2020 - program wsparcia dla projektów edukacyjno-społecznych

Zbierz zespół i zrealizuj swój autorski projekt ze wsparciem finansowym i merytorycznym!

Powrót do szkoły podczas epidemii koronawirusa - wytyczne MEN

Czyli, co musisz wiedzieć w zależności od trybu, w jakim będzie funkcjonować twoja szkoła?

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Dzień otwarty online kierunków logistycznych w Akademii Leona Koźmińskiego [Wrzesień 2020]

Poznaj program wydarzenia odbywającego się bezpiecznie i na odległość!

Psychologia w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Poznaj kierunek i specjalizacje!

Dowiedz się więcej o jednym z najbardziej dopasowanych do potrzeb rynku pracy kierunków studiów!

Szkoła Kreatywnej Fotografii - zdobądź zawód, który da Ci niezależność i satysfakcję!

Jaką pracę można znaleźć z umiejętnościami robienia zdjęć? Dowiedz się tutaj!

MATURA 2020 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Matura z języka angielskiego - sprawdź odpowiedzi! - matura 2014 język angielski odpowiedzi klucz przykładowe rozwiązania poziom podstawowy rozszerzony

Matura z języka angielskiego to zdecydowanie najczęściej wybierany przez maturzystów egzamin z języka obcego. Sprawdźcie odpowiedzi na pytania, z którymi musieliście dzisiaj się zmierzyć!