zmień miasto

Wyniki matur poprawkowych 2018

Wyniki matur poprawkowych 2018 zostały opublikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną 11 września po północy. Tegoroczni maturzyści mogą już sprawdzić, czy udało im się zaliczyć egzaminy dojrzałości. Zobacz, jak to zrobić i jak testy poszły uczniom z całej Polski!

Zobacz, jak sprawdzić wyniki matur poprawkowych!

Poprawa matur 2018

Matura poprawkowa 2018 odbyła się 21 sierpnia w części pisemnej i 21-22 sierpnia w części ustnej. Przypominamy, że do tzw. "poprawki" przystąpić mogli tylko uczniowie, którzy nie zaliczyli jednego przedmiotu obowiązkowego.

Do matury w sesji poprawkowej przystąpiło w tym roku w sumie 45012 uczniów. Aktualni absolwenci szkół średnich stanowili 70% osób z tej liczby.

Jak sprawdzić wyniki matur poprawkowych 2018?

Wyniki matur poprawkowych 2018 można sprawdzić tak samo, jak noty z pierwszych testów, które odbyły się w maju. Wystarczy wejść na stronę internetową Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej odpowiedniej dla regionu. Logujemy się na niej za pomocą numeru PESEL i specjalnie wygenerowanego hasła - powinniśmy je otrzymać od szkoły, w której się uczyliśmy.

Matura poprawkowa 2018 - wyniki

Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała oficjalne statystyki, które podsumowują egzaminy napisane przez uczniów w maju, czerwcu i sierpniu. W sumie 86% osób zdało w  2018 roku maturę. Tegoroczni absolwenci najwięcej trudności mieli z matematyką - nie zdało jej 12% uczniów.

Zobacz harmonogram matur 2019 >>

PW

fot. Pixabay.com

Źródło: cke.gov.pl

kod promocyjny Neonet

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama