zmień miasto

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie - WSB, ChorzówCzas na studia, czas na pracę, czas na życie

Studia II stopnia z podyplomowymi

Więcej niż dyplom magistra 

dwa_dyplomy.pngStudia magisterskie z podyplomowymi dają możliwość zdobycia dwóch  dyplomów w dwa lata. To innowacyjna oferta edukacyjna, dzięki której możesz studiować jednocześnie na studiach II stopnia i na wybranych studiach podyplomowych, uzyskując dodatkowe umiejętności potwierdzone dyplomami Wyższej Szkoły Bankowej. Dyplom magistra kierunku Bezpieczeństwo narodowe, Finanse i rachunkowość lub Zarządzanie oraz świadectwo ukończenia wybranych studiów podyplomowych to istotny wyróżnik absolwentów WSB na rynku pracy.

Co zyskujesz dzięki studiom magisterskim ze studiami podyplomowymi?
masz-to-w-czesnym.jpg

  • masz możliwość zdobycia dwóch dyplomów w ciągu dwóch lat: dyplomu magistra i świadectwa ukończenia studiów podyplomowych
  • dzięki temu, że plan zajęć układamy w sposób przemyślany, masz więcej czasu na pracę i życie prywatne,
  • Twoje CV jest bardziej prestiżowe, bo masz udokumentowane konkretne kompetencje w kilku dziedzinach,
  • uczestniczysz w zajęciach prowadzonych przez osoby, które dane zagadnienie znają z praktyki, a w przyswojeniu wiedzy pomogą: specjalistyczne oprogramowanie, interaktywne formy zajęć i nowoczesne metody nauczania.

W jaki sposób wybrać studia podyplomowe dla siebie?

  • do każdej specjalności przypisane są studia podyplomowe – ich lista znajduje się w ramce poniżej. Wybierz interesującą Cię specjalność i sprawdź jakie studia podyplomowe do tego dobraliśmy.
  • Na I roku - zrealizujesz przedmioty kształcenia ogólnego i kierunkowe przewidziane dla studiów II stopnia na kierunku, który wybrałeś.
  • Na II roku - napiszesz pracę dyplomową oraz będziesz uczestniczył w zajęciach studiów podyplomowych.

Praca dyplomowa
Studia II stopnia ze studiami podyplomowymi kończą się napisaniem i obroną jednej pracy (magisterskiej). Na jej napisanie student ma trzy semestry - seminarium magisterskie odbywa się już od drugiego semestru studiów.

Nie obroniłeś się jeszcze, a chciałbyś rozpocząć studia II stopnia? W Wyższej Szkole Bankowej do czasu obrony pracy dyplomowej możesz mieć status wolnego słuchacza i uczęszczać na wszystkie zajęcia. Nie rezygnuj z marzeń i już dzisiaj zapisz się na studia.

 

Sprawdź szczegóły: http://www.wsb.pl/chorzow/kandydaci/studia-ii-stopnia/sciezka-ze-studiami-podyplomowymi

Więcej miast »
REKLAMA

Szkoły wyższe w mieście

FB dlaMaturzysty.pl reklama