Dzień Otwarty Psychologii w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie [Czerwiec 2020]

2020-06-26 11:28:26

Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie serdecznie zaprasza na kolejny z cyklu Dzień Otwarty, którym tym razem poświęcony będzie kierunkowi Psychologia i dwóm ścieżkom kształcenia: Psychologii menedżerskiej i Psychologii coachingu. Wydarzenie odbędzie się ONLINE  już we wtorek 30.06.2020 roku.

Baner informujący o Dniu Otwartym Psychologii w WSE w KrakowieDzień otwarty Psychologii w WSE - program wydarzenia

Dla uczniów szkół średnich będzie to doskonała okazja, żeby zobaczyć jak wyglądają zajęcia, porozmawiać z wykładowcami WSE oraz z przedstawicielami Działu Rekrutacji, dowiedzieć się więcej o kierunku Psychologia, procesie rekrutacyjnym i samej Uczelni.

W harmonogramie:

15:00-15:30 - Marlena Stradomska, "Fake news - jak sobie radzić z zagrożeniami XXI wieku?"

  • Podczas wykładu omówimy związek pomiędzy zagrożeniami cywilizacji XXI wieku z dobrostanem psychicznym człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem wpływu nowych mediów na problemy w funkcjonowaniu młodych ludzi.
  • Marlena Stradomska – wiceprezes Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego oddział Lublin, wykładowca akademicki, pedagog, psycholog, trener, terapeuta w trakcie 4-letniego kursu w nurcie integracyjnym.

15:35-16:05 - Damian Markowski, "Dlaczego warto studiować psychologię? nowoczesne technologie a pomoc psychologiczna - na przykładzie aplikacji Therapify."

  • Zestawimy doświadczenia własne autora z aktualną wiedzą na temat interdyscyplinarnego podejścia do psychologii i nowych technologii. Dowiesz się, jakie są najnowsze trendy w pracy pomocowej i terapii.
  • Damian Markowski – współzałożyciel i członek zarządu Therapify – aplikacji mobilnej umożliwiającej efektywną psychoterapię online i offline. Od 5 lat związany z branżą IT, zarządzał projektami na rynku polskim i amerykańskim.

16:10-16:40 - Monika Buczek, "Bliskie związki i relacje z innymi ludźmi."

  • Wykład dotyczyć będzie relacji i pracy nad sobą w kontekście zawodu psychologa. Omówiona zostanie m.in. teoria przywiązania i jej rola w budowaniu bliskich więzi.
  • Monika Buczek - pracownik naukowo dydaktyczny WSE. Absolwentka psychologii UJ oraz psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w nurcie psychodynamicznym oraz systemowym. Posiada doświadczenie w pracy w interwencji kryzysowej, poradni zdrowia psychicznego, czy psychologiczno – pedagogicznej.

16:40 - Spotkanie z Prodziekanem ds. kierunku Psychologia, mgr Mateuszem Barłogiem oraz czat online z przedstawicielami Działu Rekrutacji WSE.

Link do poszczególnych spotkań online pojawi się na stronie wydarzenia na naszym Facebooku:

Zapraszamy!

ip

fot. materiały Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie

Słowa kluczowe: Drzwi otwarte, Dzień otwarty, WSE Kraków, 2020, Psychologia, Data, Program, Link, Zapisy

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Aktualności

Jak zostać programistą? Obalamy 5 mitów!

Jeśli jesteś w liceum lub technikum albo na początku studiów, to jest to dobry moment, aby pomyśleć o karierze... programisty.

Kursy letnie Krakowskich Szkół Artystycznych w lipcu 2020 r.

Spędź te wakacje kreatywnie i zdobądź cenne umiejętności!

Wirtualne Dni Otwarte Uniwersytetu Rolniczego - 24-28 czerwca 2020

Poznaj ofertę Uczelni i poznaj ją od środka!

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Zarządzanie w branży gier video - nowa specjalizacja na kierunku Zarządzanie Uczelni Łazarskiego

Poznaj szczegóły dotyczące tego przyszłościowego kierunku studiów!

Stypendia Pomostowe - ruszyła rekrutacja na rok akademicki 2020/2021

Stypendia Pomostowe na I rok studiów czekają na maturzystów! Poznaj szczegóły.

Powrót do szkoły podczas epidemii koronawirusa - wytyczne MEN

Czyli, co musisz wiedzieć w zależności od trybu, w jakim będzie funkcjonować twoja szkoła?

MATURA 2020 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Jak województwa zdawały maturę z polskiego? - matura język polski wyniki województwa ile osób zdało średni wynik

Egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym zdawało 329 043 maturzystów. Zobacz, jak procentowo poszedł ten egzamin w poszczególnych województwach Polski!