zmień miasto

Dzień Otwarty Psychologii w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie [Czerwiec 2020]

Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie serdecznie zaprasza na kolejny z cyklu Dzień Otwarty, którym tym razem poświęcony będzie kierunkowi Psychologia i dwóm ścieżkom kształcenia: Psychologii menedżerskiej i Psychologii coachingu. Wydarzenie odbędzie się ONLINE  już we wtorek 30.06.2020 roku.

Baner informujący o Dniu Otwartym Psychologii w WSE w KrakowieDzień otwarty Psychologii w WSE - program wydarzenia

Dla uczniów szkół średnich będzie to doskonała okazja, żeby zobaczyć jak wyglądają zajęcia, porozmawiać z wykładowcami WSE oraz z przedstawicielami Działu Rekrutacji, dowiedzieć się więcej o kierunku Psychologia, procesie rekrutacyjnym i samej Uczelni.

W harmonogramie:

15:00-15:30 - Marlena Stradomska, "Fake news - jak sobie radzić z zagrożeniami XXI wieku?"

  • Podczas wykładu omówimy związek pomiędzy zagrożeniami cywilizacji XXI wieku z dobrostanem psychicznym człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem wpływu nowych mediów na problemy w funkcjonowaniu młodych ludzi.
  • Marlena Stradomska – wiceprezes Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego oddział Lublin, wykładowca akademicki, pedagog, psycholog, trener, terapeuta w trakcie 4-letniego kursu w nurcie integracyjnym.

15:35-16:05 - Damian Markowski, "Dlaczego warto studiować psychologię? nowoczesne technologie a pomoc psychologiczna - na przykładzie aplikacji Therapify."

  • Zestawimy doświadczenia własne autora z aktualną wiedzą na temat interdyscyplinarnego podejścia do psychologii i nowych technologii. Dowiesz się, jakie są najnowsze trendy w pracy pomocowej i terapii.
  • Damian Markowski – współzałożyciel i członek zarządu Therapify – aplikacji mobilnej umożliwiającej efektywną psychoterapię online i offline. Od 5 lat związany z branżą IT, zarządzał projektami na rynku polskim i amerykańskim.

16:10-16:40 - Monika Buczek, "Bliskie związki i relacje z innymi ludźmi."

  • Wykład dotyczyć będzie relacji i pracy nad sobą w kontekście zawodu psychologa. Omówiona zostanie m.in. teoria przywiązania i jej rola w budowaniu bliskich więzi.
  • Monika Buczek - pracownik naukowo dydaktyczny WSE. Absolwentka psychologii UJ oraz psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w nurcie psychodynamicznym oraz systemowym. Posiada doświadczenie w pracy w interwencji kryzysowej, poradni zdrowia psychicznego, czy psychologiczno – pedagogicznej.

16:40 - Spotkanie z Prodziekanem ds. kierunku Psychologia, mgr Mateuszem Barłogiem oraz czat online z przedstawicielami Działu Rekrutacji WSE.

Link do poszczególnych spotkań online pojawi się na stronie wydarzenia na naszym Facebooku:

Zapraszamy!

ip

fot. materiały Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie

Aktualności

Matura z fizyki 2020 - arkusze CKE

Arkusze pojawią się kilka minut po 14.00. Dziś na maturzystów czeka matura z fizyki - egzamin uznawany za najtrudniejszy do zdania. Zobacz arkusze!

Matura z geografii 2020 - arkusze CKE

Co roku geografia jest jednym z najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych przez maturzystów. Sprawdźcie, jak poszedł wam egzamin z geografii!

Dzień Otwarty ONLINE w Akademii Leona Koźmińskiego [Czerwiec 2020]

Poznaj harmonogram wydarzenia, dzięki któremu poznasz zalety studiowania w warszawskiej ALK.

Koniec roku szkolnego 2019/2020. MEN wspomina przebieg kwarantanny

Jak wyglądała walka z COVID-19 w polskiej oświacie? Powspominajmy i pomyślmy o starcie kolejnego roku szkolnego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Wirtualne Dni Otwarte Uniwersytetu Rolniczego - 24-28 czerwca 2020

Poznaj ofertę Uczelni i poznaj ją od środka!

Spotkanie informacyjne dla kandydatów na studia w Akademii Leona Koźmińskiego [Lipiec 2020]

Dowiedz się wszystkiego o ofercie edukacyjnej ALK! Spotkanie odbędzie się w j. polskim oraz angielskim.

Studia dofinansowane z EFS w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie

Dowiedz się, jakie kierunki są współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego!

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama