zmień miasto

Korepetycje on-line nowym sposobem na skuteczną naukę!

Od kilku lat można zauważyć, że uczniowie coraz chętniej wybierają korepetycje przez Internet. E-learning jest coraz popularniejszy za równo wśród młodzieży jak i dorosłych. Wiąże się to z rozwojem technologii mobilnych, szybszym tempem życia oraz dążeniem do wykorzystywania jak najwygodniejszych rozwiązań w każdej dziedzinie życia, w tym w dokształcaniu się.

E-learningCzym jest e-learnig?

E-learning jest sposobem nauczania przy wykorzystaniu sieci komputerowej i Internetu. Taki sposób nauczania umożliwia zdobycie wiedzy czy podwyższenie kwalifikacji bez wychodzenia z domu. Jest to nauczanie na odległość, co wiąże się z dużą elastycznością i indywidualnym dopasowaniem do potrzeb ucznia.

Czy korepetycje on-line są tak samo efektywne jak tradycyjne?


Tak, jeśli nawet nie efektywniejsze, ze względu na wiele dodatkowych korzyści, jednak wszystko zależy od nauczyciela. Każdy korepetytor powinien starać się jak najlepiej przygotować swojego ucznia, do postawionego celu, nieważne gdzie udziela on lekcji. Dlatego też, wszystko zależy od niego, jego doświadczenia i wiedzy, a tyczy się to każdej formy nauczania.

Jakie są zalety takiej formy zajęć?


Przede wszystkim niesamowita oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ nie trzeba dojeżdżać na zajęcia. Oprócz tego, można łatwiej dysponować swoim czasem. Lekcje mogą odbywać się wszędzie, gdzie masz tylko połączenie z Internetem. I co najważniejsze, lekcje takie takie są bezpieczne, bo uczeń nie musi sam przemieszczać się nigdzie wieczorami. Uczeń czuje się mniej skrępowany będąc we własnym otoczeniu, dzięki czemu łatwiej przyjmuje wiedzę. Ponadto, niezależnie od miejsca zamieszkania można mieć dostęp do najlepiej wykwalifikowanych korepetytorów, co nie zawsze jest możliwe, gdy mieszka się w mniejszych miejscowościach.

Jak wygląda takie zdalne nauczanie?

To zależy od jednostki edukacyjnej, jednak platforma edukacyjna BiologiaNaMiarę oferuje:

Lekcje biologii on-line, przygotowujące do matury, bieżącej nauki szkolnej oraz olimpiad i innych konkursów biologicznych. Każdy uczeń traktowany jest indywidualnie, a najważniejszym celem lekcji jest pomoc w zrozumieniu tematu, żeby uniknąć nauki na pamięć.

• Seria profesjonalnie przygotowanych wirtualnych wykładów omawiających w przystępny sposób trudne zagadnienia biologiczne, dostępnych w formie video na platformie, które można wielokrotnie odtwarzać, powtarzając materiał między lekcjami.

Interaktywne testy z autokorektą, sprawdzające poziom opanowania materiału.

Blog naukowy, składający się z serii artykułów popularno-naukowych, zawierających treści naukowe zredagowane w sposób zrozumiały dla młodzieży oraz rodziców, pomagając rozszerzyć ich podstawową wiedzę biologiczną.

Kurs jest kompletny i elastyczny, nowoczesny, interaktywny i najwyższej jakości, dopasowany indywidualnie do potrzeb każdego użytkownika.

Czy to się opłaca?

Wiedza zawsze kosztuje, jednak biorąc pod uwagę oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy oraz inwestycję w bezpieczny rozwój, to korepetycje on-line zdecydowanie opłacają się!

ip

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama