zmień miasto

Powtórka dla maturzystów z Wyższą Szkołą Zdrowia w Gdańsku - webinarium z j. angielskiego

Powtórka z języka angielskiego - bezpłatne webinarium dla maturzystów! Już 7 maja (czwartek) o godzinie 15:00, odbędzie się Webinarium, które specjalnie z myślą o tegorocznych Maturzystach przygotował wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia, lektor języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem – Pan Łukasz Dargiewicz.

Home office praca zdalna kobieta przed komputerem

Informacje o webinarium z j. angielskiego WSZ w Gdańsku

Podczas wykładu dowiecie się, na co szczególnie należy zwrócić uwagę przygotowując się do egzaminu maturalnego i jak uporać się z zadaniami, które sprawiają najwięcej problemów maturzystom.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy napisać wiadomość na promocja@wsz.pl, a w odpowiedzi otrzymasz link z zaproszeniem do webinarium.

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku to uczelnia z ponad 20 letnim doświadczeniem, która nieprzerwanie kształci specjalistów z zakresu dietetyki, kosmetologii oraz fizjoterapii, na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich.

Tym co ją wyróżnia to innowacyjność działania, ukierunkowanie na rozwój, a także ciągłe dążenie dostosowania oferty do oczekiwań współczesnego rynku pracy. Niezmienna pozostaje wysoka jakość kształcenia. Uczelnia coraz silniej identyfikowana jest jako centrum kształcenia wykwalifikowanych specjalistów z obszaru nauk o zdrowiu.

Kluczowym aspektem w realizacji programu studiów jest w niej praktyka. Do tej części nauki przywiązywana jest szczególna uwaga, jako niezbędny element w przyszłej pracy dietetyka, kosmetologa oraz fizjoterapeuty. Dzięki takiemu podejściu można mieć pewność, że absolwenci opuszczając mury uczelni będą godnie i z pełnym profesjonalizmem kontynuować  swoją karierę zawodową i nieść pomoc innym

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku jako pierwsza uczelnia na Pomorzu oferuje kształcenie w języku angielskim na kierunkach dietetyka, kosmetologia, fizjoterapia, zarówno dla cudzoziemców jak i polskich kandydatów.

Studia pozwalają na perfekcyjne opanowanie branżowej, specjalistycznej terminologii. Studenci uczą się współpracy w międzynarodowym środowisku, nawiązują kontakty ze studentami z innych państw. Dyplom w języku angielskim to szansa na zdobycie prestiżowego stanowiska pracy w Polsce i na całym świecie.

WSZ w Gdańsku - rekrutacja 2020

W trosce o tegorocznych maturzystów, Uczelnia podjęła działania, aby każdy z kandydatów miał możliwość, bez stresu i obaw  rozpocząć studia od nowego roku akademickiego. O przyjęciu na studia w Wyższej Szkole Zdrowia decyduje kolejność zgłoszeń i tegoroczni maturzyści już teraz zapisują na studia dokonując rejestracji online na portalu internetowym dostępnym na stronie internetowej uczelni. Uczelnia nie przeprowadza egzaminów wstępnych na studia oraz konkursu świadectw.

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku dokłada wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nią usług była jak zawsze na najwyższym poziomie. Pozostaje do dyspozycji za pośrednictwem zdalnych kanałów kontaktu – telefonu 797 260 807 oraz poczty e-mail rekruatcja@wsz.pl

ip

fot. Andrea Piacquadio z Pexels

Aktualności

Rekrutacja 2020/2021 na studia w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi Łódź

Poznaj zasady rejestracji na studia w łódzkiej WSBiNoZ w roku akademickim 2020/2021!

3. edycja Dni Zawodu Psychologa - Kariera START!

Magister psychologii - i co dalej? Dowiedz się dzięki spotkaniu online!

Konkurs "Twój zawód przyszłości" - nowy termin przesyłania zgłoszeń

Opowiedz o swojej wymarzonej pracy w 2030 r. i wygraj nagrody!

UMCS - Terminy rekrutacji na studia 2020

Zaktualizowany harmonogram rekrutacji 2020 na studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Zasady bezpieczeństwa na egzaminach maturalnych w 2020 roku

Dowiedz się, w jakich warunkach będą przebiegać matury 2020!

Sztuka rozwiązywania konfliktów - wykład online WSB w Warszawie

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie zaprasza na kolejne zdalne warsztaty!

Poprawa matury 2020 - harmonogram matur poprawkowych

Jak i kiedy poprawić maturę? Sprawdźmy!

Matura 2020 - terminy dodatkowe egzaminów

Twój egzamin został przerwany? Nie udało Ci się pojawić na maturze przez kwarantannę? Czeka Cię termin dodatkowy.

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama