Nowość w Akademii Finansów i Biznesu Vistula - Finanse i Rachunkowość z prestiżową akredytacją ACCA, studia online

2021-01-15 12:55:20

Jeśli chcesz realizować się w sektorze finansów i rachunkowości studia z akredytacją ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants) szeroko otworzą przed tobą drzwi do kariery zarówno w instytucjach w Polsce, jak i za granicą. Jeśli intensywnie pracujesz, podróżujesz lub z innego powodu nie możesz studiować w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym, idealne rozwiązanie znajdziesz w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, w której finanse i rachunkowość z uznawaną na całym świecie akredytacją ACCA możesz studiować online. To nowość w ofercie tej biznesowej, międzynarodowej uczelni.

Szczegóły dotyczące kierunku znajdziesz tutaj: https://www.vistula.edu.pl/kierunki-studiow/studia-online/studia-online-i-stopnia/finanse-i-rachunkowosc-3

Studia ACCA w Uczelni Vistula - plakat baner

Studia dla ambitnych

Akademia Finansów i Biznesu Vistula od lat prowadzi studia licencjackie na kierunku Finanse i Rachunkowość, a w ich ramach specjalizację z akredytacją ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants). Teraz taki program jest także dostępny w ramach studiów online (https://www.vistula.edu.pl/kierunki-studiow/studia-online/studia-online-i-stopnia/finanse-i-rachunkowosc-3). To oferta dla ambitnych. Studia są bardziej wymagające, ale dają możliwość zyskania wyspecjalizowanej wiedzy na najwyższym poziomie i zarazem jej weryfikacji zgodnie ze standardami międzynarodowymi.

– Studenci w ramach studiów mogą zdać wszystkie egzaminy ACCA na poziomie Fundamentals – podkreśla dr hab. Mirosław Bojańczyk, profesor AFiB Vistula. Dodaje, że absolwenci, oprócz dyplomu Vistuli, mogą otrzymać suplement potwierdzający zdanie wybranych egzaminów wg międzynarodowych standardów. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy marzą o karierze w międzynarodowych korporacjach lub planują pracować za granicą. Program studiów online jest taki sam jak studiów dziennych, inna jest tylko forma prowadzenia zajęć.

Online – studia również na lepsze czasy

Finanse i Rachunkowość, licencjackie studia z akredytacją ACCA zostały uruchomione w formule online, ponieważ tego oczekiwał rynek. Nie chodzi tu jednak o nauczanie przez Internet jako rozwiązanie awaryjne stosowane w czasie pandemii. Studia w trybie online (https://www.vistula.edu.pl/kierunki-studiow/studia-online) są oferowane w Akademii Finansów i Biznesu od lat, bo taki jest światowy trend.

– Bardzo dużo Polaków rozjechało się po świecie, intensywnie pracują lub podróżują i dla nich ta formuła jest wygodna – wyjaśnia profesor Bojańczyk. Akademia Finansów i Biznesu Vistula ma w zakresie nauczania online ogromne doświadczenie, opracowaną metodykę nauczania, wypróbowane narzędzia i wykwalifikowanych wykładowców. W edukacji, która jest skupiona na studencie wykorzystywane są multimedialne materiały przygotowane przez specjalistów od e-learningu a także elementy grywalizacji, quizy i ankiety. Programy są cały czas unowocześniane.

W tej chwili AFiB Vistula prowadzi rekrutację na semestr, który rozpoczyna się w marcu. Dla chętnych uczelnia przygotowała atrakcyjne promocje: https://www.vistula.edu.pl/kandydat/promocje

Specjalność z akredytacją ACCA – to się opłaca

W obszarze finansów i rachunkowości nie ma drugiej takiej kwalifikacji jak ACCA. Studia z jej akredytacją pozwolą ci poznać system rachunkowości, standardy oraz regulacje, również na rynkach międzynarodowych. Odkryjesz specyfikę rachunkowości finansowej, zarządczej, bankowej i ubezpieczeniowej. Zdobędziesz wiedzę nt. zakładania biznesu oraz zarządzania podatkami w firmie. Staniesz się specjalistą ds. sporządzania sprawozdań finansowych i ich analizy.

Absolwenci studiów z akredytacją szybciej mogą rozpocząć proces zdobycia międzynarodowej kwalifikacji zawodowej ACCA, która pozwala wejść do profesjonalnej elity i rozwijać karierę na eksponowanych stanowiskach, również za granicą. Funkcje finansistów na każdym szczeblu ze wskazaniem kwalifikacji ACCA jako pożądanej lub wręcz wymaganej oferowane są w wielu przedsiębiorstwach, koncernach międzynarodowych, w audycie wewnętrznym i zewnętrznym oraz w firmach konsultingowych, a sama kwalifikacja w CV otwiera drzwi do kariery w finansach zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kandydatów, Akademia Finansów i Biznesu Vistula zamierza też uruchomić w najbliższym czasie studia II stopnia ze specjalnością ACCA. Studia podyplomowe (https://www.vistula.edu.pl/kierunki-studiow/kontynuacja-edukacji/studia-podyplomowe) z tą akredytacją także cieszą się ogromną popularnością.

ip

fot. Materiały prasowe Uczelni Vistula

Więcej: vistula.edu.pl

Słowa kluczowe: Studia online w Warszawie, Akredytacja ACCA, The Association of Chartered Certified Accountants

Wiadomości z uczelni

Webinar dla kandydatów na studia w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej [styczeń 2021]

Już 14 stycznia o godzinie 17 odbędzie się kolejny webinar dla kandydatów na studia. Spotkajcie się z przedstawicielami UMCS online!

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie zaprasza na powtórkę przed maturą 2021 z j. polskiego

Maturzysto, czas na powtórkę z języka polskiego! Zobacz jak efektywnie to zrobić dzięki zajęciom z Izą Kasperek.

Instytut Fizyki UMCS z powtórką dla maturzystów w 2021 r.

Pogotowie przedmaturalne z fizyki od Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, pomoże Wam zdać egzamin na poziomie rozszerzonym.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Konkurs "Talent za talent" - informacje o edycji 2021

Zdajesz w tym roku maturę i masz na koncie sukcesy naukowe lub działasz na rzecz jakiegoś projektu lub organizacji? Oto coś dla Ciebie!

Poznaj Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie! [WIDEO] Kraków

Zobacz prezentację o ofercie Uczelni.

Próbna matura 2021 - harmonogram

Dowiedz się, w jakich dniach odbywać się będą egzaminy w konkretnych przedmiotów!

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Możesz pracować z dziećmi. Nie potrzebujesz do tego wyższego wykształcenia! - szkoła policealna teb, alternatywa dla studiów

Istnieją zawody, które umożliwiają zatrudnienie w branży, jednocześnie nie wymagając tytułu magistra.