Jak zdać poprawkową maturę z matematyki?

Uczelnie Vistula proponują proste rozwiązanie!

2021-08-05 11:40:34

Nie powiodło Ci się na maturze z matematyki? Rozumiemy, że mogło być ciężko. Przed Tobą jednak kolejna szansa i jeszcze w tym roku możesz dostać się na studia. Jak zdać poprawkową maturę z matematyki?

Jak zdać poprawkową maturę z matematyki? VistulaZaufaj najlepszym

Życie nie zawsze toczy się tak, jak byśmy chcieli. Nawet najlepszym zdarzają się błędy i porażki. Tak po prostu bywa. Zwłaszcza czas pandemii jest ciężki. Zdalne nauczanie, choroba czy kłopoty w domu mogły zaburzyć cały proces przygotowania do egzaminu dojrzałości. To był też czas, że mogło Ci być po prostu źle. Niezdana matura to wcale nie jest koniec świata. Ważne, aby się nie poddawać. Wszystko da się przecież poprawić. Maturę też. Jak zdać poprawkową maturę z matematyki? Zaufaj najlepszym.

Darmowe webinary, które przygotują Cię do matury z matematyki

Eksperci Uczelni Vistula i najpopularniejszej aplikacji edukacyjnej w Polsce matematykagryzie.pl wiedzą, jak Ci pomóc. Wspólnie organizują bezpłatną powtórkę z matematyki na poziomie podstawowym online. Webinary odbędą się 11 i 18 sierpnia o godz. 19:00 na kanale YouTube Uczelni Vistula. Aby wziąć w nich udział zarejestruj się: vistula.edu.pl/kandydat/maturzysci-2021-jestesmy-z-wami/matura-2021-powtorka-do-matury-z-matematyki. W odpowiedzi otrzymasz e-mail z linkiem do transmisji. Dodatkowo dostaniesz zeszyt z rozwiązaniami zadań, które sprawiają maturzystom najwięcej problemów. Termin poprawkowych egzaminów maturalnych to wtorek 24 sierpnia 2021 r. o godzinie 9:00.

Rozpocznij studia jeszcze w tym roku

Na pewno tym razem dasz radę i jeszcze w tym roku możesz rozpocząć studia. Wiele uczelni, w tym również Uczelnie Vistula prowadzą rekrutację również we wrześniu a nawet w październiku.

Uczelnie Vistula są w ścisłej czołówce Rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2021. Od lat angażują się, by wspierać innych. Społeczna odpowiedzialność wpisuje się w ich misję. To ważna wskazówka dla osób, które właśnie decydują, jakie studia wybrać.

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula najważniejsi są studenci, ich potrzeby i ich dobra zawodowa przyszłość. Instytucje koncentrują się na tym, aby kształcić zgodnie z potrzebami pracodawców. W Rankingu Perspektywy 2021 Vistula zajęła pierwsze miejsce wśród uczelni niepublicznych i czwarte wśród wszystkich polskich uczelni w kategorii Absolwent na rynku pracy. To świetny wynik, który świadczy o tym, że absolwenci uczelni odnoszą sukces zawodowy i materialny. Więcej o Uczelniach Vistula dowiesz się na naszych stronach internetowych:

  • vistula.edu.pl
  • vistulahospitality.edu.pl

Zarejestruj się na webinar:

vistula.edu.pl/kandydat/maturzysci-2021-jestesmy-z-wami/matura-2021-powtorka-do-matury-z-matematyki

ip

Fot. Materiały Partnera

Słowa kluczowe: poprawkowa matura z matematyki

Wiadomości z uczelni

Zdalny system kolejkowy w WSBiNoZ Łódź

Dzięki systemowi w prosty sposób będziesz mógł zarezerwować termin w siedzibie Uczelni.

Międzyszkolny konkurs z zakresu chemii żywności: "Jakość i bezpieczeństwo żywności"

Konkurs jest skierowany do wszystkich uczniów szkół średnich.

W Gloker matura nie jest wymagana! Kraków

Sprawdź, co możesz zrobić, jeśli nie zdałeś matury.

Czy warto studiować psychologię?

Dowiedz się, jak wyglądają studia i co należy zdawać na maturze!

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Nowy przedmiot w szkołach. Czy HiT zastąpić WoS?

Czego można spodziewać się po roku szkolnym 2022/2023?

Ogrodnictwo - co warto wiedzieć o tym kierunku studiów?

Zobacz, czy studiowanie ogrodnictwa spełni twoje oczekiwania.

Zarządzanie - czego się spodziewać, wybierając te studia?

Zarządzanie jest kierunkiem dosyć uniwersalnym. Sprawdźcie, dlaczego?

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Możesz pracować z dziećmi. Nie potrzebujesz do tego wyższego wykształcenia! - szkoła policealna teb, alternatywa dla studiów

Istnieją zawody, które umożliwiają zatrudnienie w branży, jednocześnie nie wymagając tytułu magistra.