Jak zdać poprawkową maturę z matematyki?

Uczelnie Vistula proponują proste rozwiązanie!

2021-08-05 11:40:34

Nie powiodło Ci się na maturze z matematyki? Rozumiemy, że mogło być ciężko. Przed Tobą jednak kolejna szansa i jeszcze w tym roku możesz dostać się na studia. Jak zdać poprawkową maturę z matematyki?

Jak zdać poprawkową maturę z matematyki? VistulaZaufaj najlepszym

Życie nie zawsze toczy się tak, jak byśmy chcieli. Nawet najlepszym zdarzają się błędy i porażki. Tak po prostu bywa. Zwłaszcza czas pandemii jest ciężki. Zdalne nauczanie, choroba czy kłopoty w domu mogły zaburzyć cały proces przygotowania do egzaminu dojrzałości. To był też czas, że mogło Ci być po prostu źle. Niezdana matura to wcale nie jest koniec świata. Ważne, aby się nie poddawać. Wszystko da się przecież poprawić. Maturę też. Jak zdać poprawkową maturę z matematyki? Zaufaj najlepszym.

Darmowe webinary, które przygotują Cię do matury z matematyki

Eksperci Uczelni Vistula i najpopularniejszej aplikacji edukacyjnej w Polsce matematykagryzie.pl wiedzą, jak Ci pomóc. Wspólnie organizują bezpłatną powtórkę z matematyki na poziomie podstawowym online. Webinary odbędą się 11 i 18 sierpnia o godz. 19:00 na kanale YouTube Uczelni Vistula. Aby wziąć w nich udział zarejestruj się: vistula.edu.pl/kandydat/maturzysci-2021-jestesmy-z-wami/matura-2021-powtorka-do-matury-z-matematyki. W odpowiedzi otrzymasz e-mail z linkiem do transmisji. Dodatkowo dostaniesz zeszyt z rozwiązaniami zadań, które sprawiają maturzystom najwięcej problemów. Termin poprawkowych egzaminów maturalnych to wtorek 24 sierpnia 2021 r. o godzinie 9:00.

Rozpocznij studia jeszcze w tym roku

Na pewno tym razem dasz radę i jeszcze w tym roku możesz rozpocząć studia. Wiele uczelni, w tym również Uczelnie Vistula prowadzą rekrutację również we wrześniu a nawet w październiku.

Uczelnie Vistula są w ścisłej czołówce Rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2021. Od lat angażują się, by wspierać innych. Społeczna odpowiedzialność wpisuje się w ich misję. To ważna wskazówka dla osób, które właśnie decydują, jakie studia wybrać.

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula najważniejsi są studenci, ich potrzeby i ich dobra zawodowa przyszłość. Instytucje koncentrują się na tym, aby kształcić zgodnie z potrzebami pracodawców. W Rankingu Perspektywy 2021 Vistula zajęła pierwsze miejsce wśród uczelni niepublicznych i czwarte wśród wszystkich polskich uczelni w kategorii Absolwent na rynku pracy. To świetny wynik, który świadczy o tym, że absolwenci uczelni odnoszą sukces zawodowy i materialny. Więcej o Uczelniach Vistula dowiesz się na naszych stronach internetowych:

  • vistula.edu.pl
  • vistulahospitality.edu.pl

Zarejestruj się na webinar:

vistula.edu.pl/kandydat/maturzysci-2021-jestesmy-z-wami/matura-2021-powtorka-do-matury-z-matematyki

ip

Fot. Materiały Partnera

Słowa kluczowe: poprawkowa matura z matematyki

Wiadomości z uczelni

Powtórka przed maturą z j. angielskiego "Strategie i zadania egzaminacyjne" - bezpłatny webinar WSZ w Gdańsku Gdańsk

Kolejna odsłona darmowych zajęć przedmaturalnych, organizowanych przez WSZ w Gdańsku.

Rozpoczyna się VI edycja Polish Talent Support! Kraków

Zgłoszenia można wysyłać do 17 maja 2021 r.

Studia artystyczne na UP w Krakowie - Dni Otwartych Pracowni 2022

Sprawdź, jak wyglądają studia w Instytucie Malarstwa i Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

II Wirtualny Dzień Otwarty UJD!

Sprawdź, kiedy odbędzie się Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Matura z chemii 2024. Arkusze i odpowiedzi

Zobacz, z jakimi zadaniami musieli zmierzyć się maturzyści.

Maturzyści zdają maturę A Level - czym różni się od polskiej?

Czym taki egzamin się wyróżnia, jak do niego przystąpić, oraz jak pomaga on w przygotowaniu na studia zagranicą?

Matura z geografii 2024. Arkusze i odpowiedzi

Jak wyglądały tegoroczne arkusze?

MATURA 2024 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane