Uczelnie Vistula przygotowują cykl webinarów dla maturzystów 2021

2021-01-22 08:07:45

Dziwny zrobił się ten świat. Pandemia postawiła wszystko na głowie. Jak tu żyć, gdy zabierają ci przyjemności i ograniczają wolność, a do tego jeszcze za chwilę matura? To nie są idealne warunki do nauki. Każdego może ogarnąć zniechęcenie. Dlatego Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula ruszają ze wsparciem. Projekt Maturzyści 2021 (https://www.vistula.edu.pl/kandydat/maturzysci-2021-jestesmy-z-wami) to cykl webinarów, które pomogą młodym ludziom przygotować się do matury. W komplecie są także materiały uzupełniające dla każdego uczestnika.

Vistula webinary dla maturzystów - plakatCykl webinarów dla tegorocznych maturzystów

To naprawdę właściwy moment, by wpasować się w egzaminacyjny klimat i zapanować nad maturalną materią. To wcale nie jest takie trudne, trzeba tylko wiedzieć, jak stawić czoła wyzwaniu.

Już 27 stycznia 2021 r. Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula rozpoczynają cykl spotkań online dla maturzystów (https://www.vistula.edu.pl/kandydat/maturzysci-2021-jestesmy-z-wami) i wszystkich tych, którzy chcą podjąć studia. Eksperci Vistuli pokażą, jak się uczyć, aby było to efektywne. Przedstawią zaskakujące metody i triki, skuteczne techniki i strategie. Podpowiedzą też, jak zadbać w tym okresie o duszę i ciało. W programie – tylko praktyka i praca na przykładach. Uczestnicy webinarów zyskają rzetelną wiedzę i cenne umiejętności, które ułatwią im nie tylko zdanie egzaminu maturalnego, ale także przydadzą się w życiu.

To jest wiedza, jakiej nie można zyskać w szkole średniej. Młodzi ludzie odkryją swoje silne strony. Dowiedzą się, jak zmotywować się, racjonalnie zaplanować naukę, opanować nerwy, a także jak kształtować w sobie zdolność do elastyczności, kreatywności i samodzielnej pracy. W programie jest także powtórka z WOS-u, matematyki oraz języka angielskiego i hiszpańskiego. Wybitni eksperci Vistuli poradzą uczestnikom, jak wybrać kierunek studiów (https://www.vistula.edu.pl/kierunki-studiow), aby mieć satysfakcję i przyjemność z nauki oraz jak samodzielnie sfinansować studia.

Spotkania online będą też okazją, by poznać fantastycznych wykładowców, którzy podczas spotkań online odpowiedzą na liczne pytania, które zadają maturzyści zainteresowani podjęciem studiów w Akademii Finansów i Biznesu Vistula (https://www.vistula.edu.pl/kierunki-studiow) oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (https://www.vistulahospitality.edu.pl/kierunki-studiow). Dotyczą one m.in. warunków studiowania, międzynarodowych certyfikatów i egzaminów.

Wszyscy ci, którzy myślą o studiach w Vistuli, będą mogli umówić się na indywidualne konsultacje z uczelnianymi ekspertami, którzy doradzą, jak najlepiej zaplanować przyszłość.

Udział w webinarach wymaga rejestracji:

  • https://www.vistula.edu.pl/kandydat/maturzysci-2021-jestesmy-z-wami

Po każdym spotkaniu uczestnicy otrzymają e-mail z podsumowaniem i pomocniczą dokumentacją.

Dołącz do nas!

Więcej: vistula.edu.pl

ip

fot. Materiały prasowe Uczelni Vistula

Słowa kluczowe: Wykłady online, powtórka do matury, Vistula, matura 2021, rejestracja, link, spotkania online

Wiadomości z uczelni

Webinar dla kandydatów na studia w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej [styczeń 2021]

Już 14 stycznia o godzinie 17 odbędzie się kolejny webinar dla kandydatów na studia. Spotkajcie się z przedstawicielami UMCS online!

Jak pedagogizować i nie zwariować - bezpłatny webinar WSB w Warszawie [styczeń 2021]

Rozważasz podjęcie studiów pedagogicznych? Dowiedz się, z czym się to będzie wiązać!

Poznaj Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie! [WIDEO] Kraków

Zobacz prezentację o ofercie Uczelni.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Certyfikat "Studia z przyszłością 2021" dla 3 pozycji w ofercie Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Kraków

Dwa kierunki i jedna specjalność z wyjątkowym wyróżnieniem.

Ostatni tydzień rekrutacji na Design Management w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie! [luty 2021] Kraków

Nowoczesna ścieżka kształcenia w ramach kierunku Zarządzanie Strategiczne czeka na Ciebie!

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Możesz pracować z dziećmi. Nie potrzebujesz do tego wyższego wykształcenia! - szkoła policealna teb, alternatywa dla studiów

Istnieją zawody, które umożliwiają zatrudnienie w branży, jednocześnie nie wymagając tytułu magistra.