Komentarze, opinie, wypowiedzi

Studia dzienne i zaoczne. Co wybrać? - studia dzienne studia zaoczne wady i zalety Studia dzienne i zaoczne. Co wybrać?
Studia dzienne opóźniają wejście na rynek pracy, a zaoczne niczego nie uczą – studenci mogą w nieskończoność przerzucać się argumentami o wyższości studiów stacjonarnych nad niestacjonarnymi (i na odwrót).

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Powrót do głównych wątków »
  • WSB [0] zgłoś naruszenie

    Odpowiedz Dzień Dobry, A na jaki kierunek się zdecydowałaś dokładnie? Zachęcam Cię również do odwiedzenia Biura Karier Wyższej Szkoły Bankowej, w którym wspieramy naszych studentów pod kątem zawodowym. Pozwolę sobie jeszcze przypomnieć, iż nasza szkoła posiada oprócz Chorzowa 10 oddziałów w całej Polsce - w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zadawania mi pytań Renata Mazur, Online Ekspert WSB studia I stopnia oewsb, 2014-08-22, 10:29:18

MATURA 2020 - ARKUSZE
REKLAMA