zmień miasto

Anna Zalewska podpisała "Deklarację na rzecz edukacji przyszłości"

11 lutego 2019 roku minister edukacji narodowej - Anna Zalewska - podpisała "Deklarację na rzecz edukacji przyszłości". Jest to swoisty apel do nauczycieli, samorządowców, rodziców oraz związków zawodowych, który ma pomóc podnieść jakość polskiej oświaty.

Zobacz, co zostało zawarte w deklaracji podpisanej przez minister edukacji narodowej!

Celem deklaracji jest zwrócenie się Ministerstwa Edukacji Narodowej do związków zawodowych w sprawie współpracy i przyjęcia proponowanych przez resort edukacji postulatów, które zostały też wymienione w dokumencie.

W dokumencie znajdziemy m.in. informacje o działaniach Ministerstwa Edukacji Narodowej, które zostały podjęte w ciągu ostatnich 3 lat, postulaty dotyczące podwyżek dla nauczycieli i rozmów ze związkami zawodowymi, harmonogram prac nad nowelizacją Karty Nauczyciela.

W "Deklaracji na rzecz edukacji przyszłości" Anna Zalewska chciała zwrócić się nie tylko do związków zawodowych i samych pedagogów, ale także do samych uczniów i ich rodziców, przypominając o zbliżających się egzaminach zawodowych, maturalnych, gimnazjalnych i testach ósmoklasisty.

Deklaracja ma łącznie 10 stron i można ją znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej.

PW

fot. Pixabay.com

Źródło: gov.pl/web/edukacja

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama