zmień miasto

Próbna matura Nowa Era 2019 - język polski i biologia

Początek roku 2019 nie będzie łatwy dla niektórych uczniów ostatnich klas szkół średnich. Czekają na nich próbne egzaminy organizowane przez Nową Erę, które rozpoczną się 3 stycznia i potrwają do 11 stycznia. Tego typu diagnozy pomogą sprawdzić poziom posiadanej wiedzy z określonych przedmiotów. W pierwszy dzień testów uczniowie otrzymają arkusze z języka polskiego na poziomie podstawowym i biologii na poziomie rozszerzonym. Poniżej przedstawiamy dokładny harmonogram próbnych matur Nowej Ery 2019 na 3 stycznia.

Pierwszy dzień próbnych egzaminów Nowej Ery został zaplanowany na 3 stycznia 2019 rokuPróbna matura Nowa Era 2019  – język polski i biologia - 3 stycznia 2019

9:00 - egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym (170 minut)
14:00 - egzamin z biologii na poziomie rozszerzonym (180 minut)

Egzamin z języka polskiego napiszą wszyscy uczniowie biorący udział w programie Nowej Ery. Przed przystąpieniem do arkuszy warto powtórzyć lektury z gwiazdką, które przerabiało się w trakcie nauki w szkole średniej, motywy literackie pojawiające się w różnych utworach oraz epoki literackie występujące w historii Polski. Biologia na poziomie rozszerzonym jest dla chętnych - podejdą do niej tylko osoby, które podały w deklaracji maturalnej 2018/2019 ten przedmiot.

Próbne egzaminy dotyczą tylko szkół, które zgłosiły się do programu Diagnoza Przed Maturą.

Próbna matura Nowa Era 2019 - harmonogram

Próbna matura Nowa Era 2019 - matematyka i historia

Próbna matura Nowa Era 2019 - język angielski i niemiecki

Próbna matura Nowa Era 2019 - chemia i język polski na poziomie rozszerzonym

Próbna matura Nowa Era 2019  – WOS i matematyka na poziomie rozszerzonym

Próbna matura Nowa Era 2019 - geografia i fizyka

Próbna matura Nowa Era 2019 - język niemiecki na poziomie rozszerzonym

PW

Fot. Pixabay.com

Ciekawe artykuły

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio komentowane

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama