zmień miasto

Dobry start kariery dzięki Szkole Policealnej GoWork.pl

Wyniki tegorocznych matur już 4 lipca pojawią się na stronie CKE. Chwilę po północy rozstrzygnie się, czy trud związany z przygotowaniami do egzaminu nie poszedł na marne i czy marzenia związane z wymarzonymi studiami staną się realne. Masz już plany dotyczące dalszej edukacji czy wciąż zastanawiasz się co robić po szkole? Niezależnie od tego, na jakie etapie obecnie się znajdujesz, sprawdź, co możesz jeszcze zrobić.

Uśmiechnięci studenci

W życiu każdego licealisty czy ucznia technikum przychodzi czas, w którym trzeba określić przebieg dalszej ścieżki edukacyjnej. Jaki kierunek studiów wybrać? Jak połączyć zainteresowania z wymaganiami rynku pracy? Uzyskać konkretną specjalizację czy dać sobie czas na zdobycie doświadczenia i przesunięcie w czasie decyzji o podjęciu dalszej nauki? Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji o tym, co robić po maturze, nic straconego. W tym artykule podpowiemy Ci, jakie masz możliwości.

Studia

Chociaż terminy rekrutacji na studia rozpoczynają się jeszcze przed rozdaniem świadectw i oficjalnymi wynikami matur, na większość uczelni i szkół wyższych rekrutacja trwa do sierpnia, w niektórych przypadkach nawet do września. Jeśli decyzję o zapisaniu się na konkretny kierunek chcesz podjąć dopiero po uzyskaniu wyników matur, spokojnie masz na to czas. Zapoznaj się z harmonogramem interesującej Cię uczelni i postępuj zgodnie z jej rozkładem.

Gap year

Gap year, czyli dosłownie roczna przerwa to trend, który zyskuje coraz większą popularność wśród młodych ludzi. Dlaczego? Będąc świeżo po maturze 18 i 19-latkowie dopiero wkraczają w dorosłe życie. Nie mają jeszcze wielu zobowiązań, dlatego mogą zrealizować swoje marzenia o podróżach czy zdobyciu doświadczenia podczas pracy za granicą. To właśnie teraz masz szansę wyjechać do kraju, który zawsze chciałeś odwiedzić, nawiązać nowe znajomości czy podszkolić język obcy. W ten sposób zdobędziesz doświadczenia, które z pewnością zaowocują w przyszłości.

Szkoła policealna

Chcesz kontynuować swoją edukację po szkole średniej, jednak zależy Ci na zdobyciu konkretnego zawodu? Skorzystaj z bogatej oferty szkół policealnych. Dzięki temu uzyskasz odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia, które będziesz mógł wykorzystać w pracy zawodowej. Zdecydowaną przewagą szkół policealnych nad innymi formami kształcenia jest możliwość zdobycia konkretnego fachu i specjalizacji, a także połączenia wiedzy teoretycznej z praktyczną. To bardzo cenne połączenie, dzięki któremu zwiększa się szansa na zdobycie dobrze płatnej pracy po zakończeniu nauki.

Dlaczego Szkoła Policealna GoWork.pl to dobry wybór?

W Szkołach GoWork.pl główny nacisk kładziony jest na kierunki, które są obecnie atrakcyjne na rynku pracy, zwłaszcza pod względem dużej liczby ofert (m.in. medyczne, kosmetologiczne, IT). Co ważne, niektóre specjalizacje szkoła realizuje nieodpłatnie. Jednak czesne za 0 zł nie oznacza gorszej jakości. Słuchacze darmowych kierunków mają dostęp do tych samych, nowocześnie i profesjonalnie wyposażonych pracowni, co uczestnicy kierunków płatnych. Co istotne i warte podkreślenia, Szkoła Policealna GoWork.pl posiada uprawnienia szkoły publicznej - absolwenci zdają egzaminy zewnętrzne, organizowane przez OKE, które są gwarancją wysokich kwalifikacji zdobytych w procesie kształcenia.

Co jeszcze wyróżnia GoWork?

  • Oddziały w 7 największych miastach w Polsce (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Lublin, Białystok);
  • dogodne lokalizacje w centrach miast;
  • profesjonalna i wykwalifikowana kadra;
  • atrakcyjne oferty cenowe (w tym kierunki za 0 zł);
  • kompetentne doradztwo zawodowe;
  • nowoczesne i dobrze wyposażone pracownie;
  • pomoc w organizacji praktyk.

Jeśli wciąż się zastanawiasz, jaką ofertę edukacyjną wybrać dla siebie, odwiedź Szkołę Policealną GoWork.pl podczas dnia otwartego, który odbędzie się 10 lipca. Będziesz mógł zapoznać się ze szczegółową ofertą, a wykwalifikowana kadra odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Więcej informacji znajdziesz na https://policealna.gowork.pl/.

Artykuł Partnera

fot. pl.123rf.com

Kierunki i rodzaje studiów - Studia na start

Pedagogika zamiast logistyki, czyli "produkcja" bezrobotnych absolwentów trwa

Jak wynika z badań obrazujących preferencje edukacyjne Polaków, od kilku już lat nieprzerwanie największą popularnością cieszą się te same kierunki studiów.

Miasto Poznań wystartowało z kampanią skierowaną do maturzystów Poznań

Poznań przyciąga! Zapoznaj się z ofertą miasta.

Nowy kierunek w ofercie WWSIS "Horyzont" Wrocław

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej umożliwi studentom kształcenie na kierunku Automatyka i robotyka.

Nowy kierunek na Uniwersytecie Ekonomicznym Wrocław

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu otwiera nowy kierunek na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Psychologia - nowość na #UPJP2 w Krakowie

Psychologia - nowość na #UPJP2 w Krakowie

Bioinformatyka na WWSIS "Horyzont" - nowa specjalność: Informatyka w medycynie Wrocław

Poznaj program i efekty kształcenia nowej specjalizacji na studiach Bioinformatycznych.

WWSIS "Horyzont" - rekrutacja na semestr letni 2019/2020 Wrocław

Nie czekaj, zapisz się już dziś i skorzystaj z promocji "wpisowe 100 zł". Liczba miejsc ograniczona!

Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie - Trwa rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 Kraków

Poznaj ścieżki kształcenia i kierunki jakie możesz studiować w ramach studiów I i II stopnia!

Więcej miast »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama